Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z naszą ofertą.
Adres email:

Wyszukiwanie:
indeks książek
PUDEŁKO Z GUZIKAMI GWENDY
DO PREMIERY ZOSTAŁO:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie
 
Proza literacka/Klasyka literatury
 
Proza współczesna/obycz.
 
Proza polska
 
Proza historyczna
 
Sensacja
 
Science- fiction/Fantasy
 
Horror
 
Dla dzieci i młodzieży
 
Lit. faktu / Poradniki / Varia
 
Biografie / Autobiografie
 
Książki kucharskie
 
Literatura popularno-naukowa
 
Historia
 
Literatura erotyczna
Literatura
 
włoska
 
anglojęzyczna
 
francuskojęzyczna
 
hiszpańskojęzyczna
 
niemieckojęzyczna
 
polska
 
skandynawska
 
inne

KONTAKT

WYDAWNICTWO ALBATROS Sp. z o.o.
(dawniej WYDAWNICTWO ALBATROS ANDRZEJ KURYŁOWICZ s.c.)

Adres siedziby / do korespondencji: 
ul. Hlonda 2a/25
02-972 Warszawa

Telefony:
Biuro: +48 (22) 251 22 72
Redakcja: + 48 (22) 253 89 65

Adres mailowy: biuro@wydawnictwoalbatros.com


Konto: Bank Pekao SA o/W-wa: 09 1240 6250 1111 0010 5747 5119
Nr IBAN: PL09 1240 6250 1111 0010 5747 5119
Nr BIC ( SWIFT ): PKOPPLPW

NIP: 951-237-88-58
REGON: 147194817
 

Zarejestrowano pod nr KRS 0000656632 w Sądzie Rejonowym m.st. Warszawy – XIII Wydziale Gospodarczym KRS



ZESPÓŁ WYDAWNICZY

Aleksandra Saługa
Prezes Zarządu / Dyrektor wydawniczy
 
Jacek Olesiejuk
Wiceprezes Zarządu

Ewa Krzysztoszek
Sekretarz redakcji

Marzena Wasilewska-Ginalska
Redaktor prowadzący
redakcja@wydawnictwoalbatros.com

Aldona Sieradzka
Redaktor
redakcja@wydawnictwoalbatros.com

Sylwia Kasprzak-Ryczkowska
Dział promocji - reklama i social media
s.ryczkowska@wydawnictwoalbatros.com

Agata Wiśniewska
Dział promocji - kontakt z mediami i PR
a.wisniewska@wydawnictwoalbatros.com

Katarzyna Tajak
Dział promocji - współpraca z blogerami
k.tajak@wydawnictwoalbatros.com

Katarzyna Meszka
Grafik
k.meszka@wydawnictwoalbatros.com

Tomasz Adamczyk
Dyrektor handlowy
t.adamczyk@wydawnictwoalbatros.com

Jan Malesiński
Księgowość
j.malesinski@wydawnictwoalbatros.com

Artur Majewski
Księgowość
a.majewski@wydawnictwoalbatros.com






tworzenie stron JELLINEK studio