Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z naszą ofertą.
Adres email:

Wyszukiwanie:
indeks książek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie
 
Proza literacka/Klasyka literatury
 
Proza współczesna/obycz.
 
Proza polska
 
Proza historyczna
 
Sensacja
 
Science- fiction/Fantasy
 
Horror
 
Dla dzieci i młodzieży
 
Lit. faktu / Poradniki / Varia
 
Biografie / Autobiografie
 
Książki kucharskie
 
Literatura popularno-naukowa
 
Historia
 
Literatura erotyczna
Literatura
 
włoska
 
anglojęzyczna
 
francuskojęzyczna
 
hiszpańskojęzyczna
 
niemieckojęzyczna
 
polska
 
skandynawska
 
inne

PREZENTY DLA NIEJ


PRZEMINĘŁO Z WIATREM
Margaret Mitchell


„Pomyślę o tym jutro…” to ulubiona maksyma Scarlett O’Hary, dzięki której zdołała przetrwać – a z nią miliony czytelniczek na całym świecie – najcięższe próby, jakie zgotował jej los. Historia milosna wszech czasów, bohaterowie z krwi i kości, wojna i wielka namiętność w scenerii gorącego amerykańskiego Południa.

więcej >>
FUNNY GIRL


Wyczekiwana z niecierpliwością, nowa powieść autora bestsellerowych książek "Wierność w stereo" i "Był sobie chłopiec". Osadzona w Londynie lat 60. żywiołowa opowieść o przygodach nieustraszonej Sophie Straw, która z prowincjonalnej trzpiotki przeistacza się w gwiazdę telewizji, świecącą jasno w konstelacji innych intrygujących postaci.

więcej >>

NAJDŁUŻSZA PODRÓŻ
Nicholas Sparks


Dzieli ich właściwie wszystko. Łączy zaledwie... miłość. Czy wystarczająco silna, by mogli o sobie myśleć: MY?
Czy losy starego, żegnającego się z życiem człowieka mogą zmienić bieg historii pary młodych ludzi, którzy dopiero w ycie wchodzą?

więcej >>
LEKCJE FRANCUSKIEGO
Hilary Reyl

Ile zapłaciłabyś za rok życia w Paryżu? Za pracę ze słynną fotografką i możliwość mieszkania w legendarnej ekskluzywnej Szóstej Dzielnicy? Za szansę na poznanie Umberta Eco czy Salmana Rushdiego? Za kluby, w których można spotkaćNaomi Campbell i inne gwiazdy? Za oglądanie oryginalnych obrazów Moneta, spacery po Ogrodzie Luksemburskim, kawę w Les Deux Magots i ostrygi popijane szampanem z najlepszych roczników?Każdą cenę, prawda?


więcej >>
POWTÓRKA
Marc Levy


Odkąd Andrew Stillman został zamordowany, jego życie stało się niezwykle interesujące… Me teraz 60 dni, by zrozumieć kto i dlaczego go zabił. 60 dni szalonego pościgu od Nowego Jorku do Buenos Aires, by zmienić swoje przeznaczenie. 60 dni, by zrozumieć, że milość życia, to miłość realna, a nie wyśniona.

więcej >>
CENTRAL PARK
Guillaume Musso

 
8 rano. Alice i Gabriel budzą się na ławce w Central Parku skuci ze sobą kajdankami. Nie znają się i nie pamiętają, żeby się kiedykolwiek spotkali. Poprzedniej nocy Alice bawiła się z przyjaciółkami na Polach Elizejskich, a Gabriel grał na pianinie w dublińskim  klubie. Niemożliwe? A jednak… 

więcej >>
 POKUTA
Ian McEwan

 
Trzynastoletnia Briony jest przypadkowym świadkiem sceny miłosnej między swoją siostrą, a synem sprzątaczki. Wyobraźnia podsuwa jej najrozmaitsze interpretacje i w końcu dziewczynka na głos wyraża to, co podpowiedziała jej wyobraźnia, w konsekwencji skazując niewinnego człowieka na więzienie. Po latach Briony, początkująca pisarka, zdaje sobie sprawę ze zła, jakie wyrządziła. 
 
więcej >>
ZAPOMNIANY OGRÓD
Kate Morton


Rok 1913. Porzucona na statku dziewczynka zostaje przygarnięta przez bezdzietne małżeństwo. W dniu swoich 21 urodzin dowiaduje się, że jest podrzutkiem. Wiele lat później wraca do Anglii, by odkryć prawdę o swoim pochodzeniu. W 2005 roku w podobną podróż wyrusza jej wnuczka Cassandra. 

więcej >>
CIENIE W CZASIE
Jordi Sierra i Fabra


Barcelona. Przygnieciona frankistowskim butem, zastraszona… Oferuje jednak miejsca pracy i jest alternatywą dla nędzy prowincji. Carmen i Antonio oraz ich dorastające dzieci rozpaczliwie próbują chwytać chwile szczęścia…
A Carmen… chce tylko utrzymać jedność rodziny.

więcej >>CHŁOPIEC Z LATAWCEM TRYLOGIA
Khaled Hosseini


Dwunastoletni Amir, syn zamożnego Pasztuna z Kabulu, zyskuje uznanie w oczach ojca dzięki pomocy swojego służącego i towarzysza zabaw, Hasana. Kiedy ten jednak potrzebuje pomocy, z tchórzostwa i wyrachowania Amir nie staje w jego obronie. Ćwierć wieku później los daje mu szansę, by dokonać zadośćuczynienia. 

więcej >>
TRYLOGIA BEZ TCHU 

Gabe, Jace i Ash to młodzi biznesmeni, jedni z najbardziej wpływowych ludzi w kraju. Zawsze dostają wszystko, czego chcą, bez względu na cenę, szczególnie w łóżku. Bez najmniejszych skrupułów realizują swoje najskrytsze fantazje seksualne. W kolejnych tomach trylogii Mai Banks odkrywają, że burzliwe życie erotyczne może łączyć się z prawdziwą miłością…
SZALEŃSTWO ZMYSŁÓW       GORĄCZKA CIAŁA       POŻAR KRWI
więcej >>                                 więcej >>                      więcej >>
KRÓTKA SERIA O MIŁOŚCI

Edycja limitowana najpiękniejszych książek o miłości  - wydanie specjalne.
Książka w eleganckim pudełku.
ŚNIADANIE U TIFFANY'EGO
Truman Capote                                                   więcej >>          


WYZNANIA GEJSZY
Arthur Golden                                        więcej >> 

LOVE STORY & OPOWIEŚĆ OLIVERA
Erich Segal                                              więcej >> 
 
 
                               


tworzenie stron JELLINEK studio