Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z naszą ofertą.
Adres email:

Wyszukiwanie:
indeks książek
Zanim pozwolę ci wejść
DO PREMIERY ZOSTAŁO:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie
 
Proza literacka/Klasyka literatury
 
Proza współczesna/obycz.
 
Proza polska
 
Proza historyczna
 
Sensacja
 
Science- fiction/Fantasy
 
Horror
 
Dla dzieci i młodzieży
 
Lit. faktu / Poradniki / Varia
 
Biografie / Autobiografie
 
Książki kucharskie
 
Literatura popularno-naukowa
 
Historia
 
Literatura erotyczna
Literatura
 
włoska
 
anglojęzyczna
 
francuskojęzyczna
 
hiszpańskojęzyczna
 
niemieckojęzyczna
 
polska
 
skandynawska
 
inne

AKTUALNOŚCI

8 stycznia 2018
Bestsellery Empiku 2017 - nominacja dla "Za zamkniętymi drzwiami" B.A. Paris

Z radością informujemy, że wydana przez nas książka „Za zamkniętymi drzwiami” B.A. Paris znalazła się w gronie najpopularniejszych tytułów ubiegłego roku i pretenduje do tytułu Bestsellera Empiku 2017 w kategorii literatura zagraniczna.

Znaleźliśmy się w elitarnym gronie tych, którzy w 2017 roku potrafili podbić serca największej liczby odbiorców w naszym kraju, bo do grona pretendentów trafiają wyłącznie ulubione książki, płyty, filmy i gry Polaków. Ta nominacja to przede wszystkim zasługa naszych Czytelników.

Bestsellery Empiku to wyjątkowy i największy w Polsce plebiscyt kulturalny. Zwyciężają w nim tytuły wybierane cały rok przez miłośników książek, muzyki, filmów i gier. Jeden zakup to jeden głos. W ten sposób w salonach Empik oraz w sklepie internetowym empik.com w 2017 roku oddano kilkadziesiąt milionów głosów. 

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy podczas 19. gali plebiscytu Empiku, która odbędzie się 6 lutego 2018 roku w ATM Studio w Warszawie. Dzięki transmisji telewizji TVN laureat pojawi się także w domach milionów widzów śledzących na bieżąco prezentowanie wyników plebiscytu.

Serdecznie Wam dziękujemy, drodzy Czytelnicy – nasz sukces to tylko i wyłącznie Wasza zasługa!tworzenie stron JELLINEK studio