Zespół Wydawniczy

Aleksandra Saługa

Aleksandra Saługa

Wydawca

Ewa Krzysztoszek

Ewa Krzysztoszek

Sekretarz wydawnictwa

Marzena Wasilewska-Ginalska

Marzena Wasilewska-Ginalska

Redaktor prowadzący

redakcja@wydawnictwoalbatros.com

Sylwia Ryczkowska

Sylwia Ryczkowska

Manager ds. promocji i marketingu

s.ryczkowska@wydawnictwoalbatros.com

Agata Wiśniewska

Agata Wiśniewska

Manager ds. komunikacji i Public Relations

a.wisniewska@wydawnictwoalbatros.com

Maja Stalewicz

Maja Stalewicz

Specjalista ds. promocji

m.stalewicz@wydawnictwoalbatros.com

Kasia Meszka

Kasia Meszka

Graphic designer

k.meszka@wydawnictwoalbatros.com

Agnieszka Ilczuk

Agnieszka Ilczuk

Kierownik ds. sprzedaży i treści elektronicznych

a.ilczuk@wydawnictwoalbatros.com

Katarzyna Filipczak

Katarzyna Filipczak

Office manager

k.filipczak@wydawnictwoalbatros.com

Księgowość i Dział Prawny

Artur Majewski

Główny księgowy

a.majewski@wydawnictwoalbatros.com

Katarzyna Markowicz

Księgowa

k.markowicz@wydawnictwoalbatros.com

Adam Saługa

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

iodo@wydawnictwoalbatros.com