Autorzy mówią

W ramach akcji #zostajewdomu #czytamksiążki Wydawnictwo Albatros wraz z Onetem i Literią zaprosili do współpracy autorów z całego świata. Zachęcają oni Polaków do zostania w domu w czasie pandemii i… czytania książek. 

„Autorzy mówią” to część większej kampanii Onetu #zostajewdomu. W ramach jej promocji, popularni pisarze zostali poproszeni o nagranie filmów z przekazem dla polskich czytelników. Odzew jest imponujący. Osobiście nagrane filmy wideo ze specjalnym przekazem dla Polaków spłynęły od literackich celebrytów z całego świata. Do wspólnego wysiłku na rzecz powstrzymania rozwoju epidemii zachęcają Ken Follett, Lucinda Riley, Diane Setterfield, Harlan Coben, Alex Marwood, Antti Tuomainen, B.A. Paris i Graham Masterton.

Literaci nie tylko apelują o stosowanie się do zaleceń lekarzy, ale dzielą się również swoimi sposobami na spędzanie czasu w domu. Jedni odkrywają tajniki kuchni wegetariańskiej czy jogi, drudzy pracują nad nową książką, jeszcze inni zajmują się ogrodem. Wszyscy czytają.

Nagrania, które otrzymaliśmy się niesamowicie autentyczne. Pomimo całej sławy, pieniędzy i zdawałoby się życia po przeciwnej stronie lustra, autorzy bestsellerów, mają dziś podobne problemy, jak my wszyscy. Opiekują się rodzicami, pomagają sąsiadom i czekają w swoich domach na koniec epidemii. Bo tak jest zdrowo i bezpiecznie dla innych. Naszych czytelników również zachęcam do tego z całego serca – mówi Aleksandra Saługa, prezes Wydawnictwa Albatros.

#zostajewdomu #czytamksiążki #AutorzyMówią

“Dzięki książkom tak naprawdę nigdy nie jesteście samotni”

Alex Marwood

“Czytajmy książki, dbajmy o siebie i do zobaczenia niedługo”

Antti Tuomainen

“Specjalnie dla Was piszę nową książkę”

B.A. Paris

“Człowiek umie pokonać największe trudności”

Diane Setterfield

“Ugrzęźliśmy w domach jak w więzieniu, ale jest to  jedyna  rzecz, jaką możemy zrobić, aby uratować życie wielu ludzi”

Graham Masterton

“Chętnie Wam potowarzyszę, ale proszę: ZOSTAŃCIE W DOMU!”

Harlan Coben

“Ten wirus to okropna rzecz, ale przynajmniej mamy książki”

Ken Follett

“Dajcie się ponieść wyobraźni, tak jak ja to robię, kiedy piszę”

Lucinda Riley

I Ty możesz przyłączyć się do akcji

Wystarczy Twoje zdjęcie na instagramie lub facebooku z ulubioną książką i kartką z hashtagami #zostajewdomu #czytamksiążki

A my pomożemy Ci wybrać świetną lekturę!

Tylko teraz książki Wydawnictwa Albatros aż z 40% rabatem oraz prezentem gwarantowanym – książką gratis jednego z naszych bestsellerowych autorów.

Bo w domu nie musi być nudno.

Partnerzy akcji: