CZŁOWIEK ZNIKĄD

Gregg Hurwitz

Tytuł oryginału: THE NOWHERE MAN
Tłumaczenie: Maria Frąc
Liczba stron: 416
Format: 125 x195 mm
ISBN: 978-83-8125-326-0
Oprawa: miękka bez skrzydełek
Data wydania: 11 lipca 2018

Kiedyś mówiono na niego Orphan X. Sam nazwał siebie Człowiekiem Znikąd.

Evan Smoak. W ramach tajnego programu rządowego od dzieciństwa szkolono go na maszynę do zabijania. Ale morderczy trening nie pozbawił go człowieczeństwa.

 

Kiedy nadarzyła się okazja – zniknął i zatarł za sobą wszystkie ślady. Zaczął nowe życie, w którym pomaga bezbronnym. Wystarczy jeden telefon, a Człowiek Znikąd przybywa, by pięścią rozwiązać nierozwiązywalne problemy. Właśnie odebrał kolejne zlecenie. Pewna dziewczyna wpadła w oko handlarzom żywym towarem. Jak się okazuje, nie ona jedna. Evan ma szesnaście dni, aby dotrzeć na statek, którym transportowana jest druga ofiara.

Wyruszyłby na pomoc natychmiast, gdyby nie to, że… sam został porwany. Przez przeciwników, którzy na pewno nie wiedzą o nim wszystkiego, ale za to są bardzo skuteczni.

Zamknięty na mroźnym odludziu, faszerowany narkotykami, torturowany, Evan Smoak po raz pierwszy traci wolę walki. Ale wtedy cudem odbiera kolejny telefon… Jest chłopiec, który potrzebuje pomocy. I dla Człowieka Znikąd będzie to jedna z najważniejszych misji w życiu.

więcej

Recenzje

Elektryzujący, szokujący thriller!

Lisa Gardner

Mistrzowska nieprzewidywalność.

Daily Mail

„Orphan X" stoi w jednym rzędzie z najlepszymi thrillerami. Narodziła się nowa supergwiazda thrillera!

Publishers Weekly