PAKIET: STUDENTKA/ NOSICIEL

Tess Gerristen Gary Braver

Tytuł oryginału: CHOOSE ME/BLOODSTREAM
Tłumaczenie: Andrzej Szulc/Barbara Gadomska
Format: 125 x 195 mm
ISBN: 978-83-8215-753-6
Oprawa: box
Data wydania: 10 listopada 2021

POWIEŚCI NAPISANE PRZEZ MISTRZYNIĘ UTRZYMYWANIA NAJWYŻSZEGO NAPIĘCIA – TESS GERRITSEN

DWA THRILLERY – MEDYCZNY I KRYMINALNY

AUTORKA, KTÓRĄ POLECA SAM STEPHEN KING

HISTORIE, KTÓRE MROŻĄ KREW W ŻYŁACH…

…ALE PRZEDE WSZYSTKIM DOSTARCZAJĄ POTĘŻNĄ DAWKĘ ROZRYWKI

TESS GERRITSEN NALEŻY DO ŚWIATOWEJ PIERWSZEJ LIGI AUTORÓW THRILLERÓW!

Pakiet zawierający dwa doskonałe thrillery autorstwa Tess Gerritsen: kryminalny – STUDENTKA – oraz medyczny – NOSICIEL

STUDENTKA

NIE MA NIC GORSZEGO NA ŚWIECIE NIŻ FURIA PORZUCONEJ KOBIETY.

Istnieją dziesiątki sposobów, by się zabić. Przez 32 lata służby w bostońskiej policji detektyw Frankie Loomis poznała je wszystkie. Kiedy jednak zaczyna badać sprawę tragicznego upadku młodej dziewczyny z balkonu apartamentowca, instynkt natychmiast podpowiada jej, że to nie było samobójstwo. Dlaczego nigdzie w mieszkaniu zmarłej nie znaleziono telefonu komórkowego? Dlaczego atrakcyjna i zdolna Taryn Moore miałaby się zabić, skoro właśnie dostała się na wymarzone studia doktoranckie?

Dociekliwa policjantka uważniej przygląda się Liamowi, byłemu chłopakowi Taryn, ale ma na oku również nieśmiałego przyjaciela dziewczyny, Cody’ego, który skrycie się w niej podkochiwał. Wkrótce wychodzi na jaw mroczna strona Taryn, chorobliwa obsesja na punkcie związków i mężczyzn, którzy coś dla niej znaczyli. Czy ta niebezpieczna skłonność zagrażała innym, czy może najbardziej jej samej? A może kluczem do rozwiązania zagadki są literackie pary kochanków spod nieszczęśliwej gwiazdy: Jazon i Medea oraz Abelard i Heloiza?

Nie przegapcie tej wciągającej, pogmatwanej historii o małżeństwie, zdradzie i krzywdach,
które wyrządzamy sobie nawzajem w imię miłości.
Lisa Unger

NOSICIEL

KROKI TWOJEGO DZIECKA MOGĄ BYĆ OSTATNIM, CO USŁYSZYSZ...

Małe miasteczko położone wśród lasów, nad brzegiem jeziora, miało być azylem dla owdowiałej doktor Claire Elliot i jej nastoletniego syna – Noaha.

Było – przez kilka miesięcy. Dopóki jeden z nastolatków ze szkoły Noaha, pacjent Claire, nie zastrzelił swojej nauczycielki. A jego kolega – nie skręcił karku matce i śrubokrętem prawie nie zamordował siostry. W miasteczku dochodzi do kolejnych aktów przemocy dokonywanych przez nastolatków. Trupów przybywa. Psychoza zaczyna przyjmować rozmiary epidemii.

Czy młodzież z Tranquility eksperymentowała z narkotykami? Czy to wina niezidentyfikowanego wirusa? A może tajemniczych świateł krążących nocą po lesie? Claire odkrywa, że w miasteczku zdarzały się już seryjne morderstwa rodzin. I wiedzą o tym wszyscy, ale nie zamierzają pomóc w rozwiązaniu tej tajemnicy.

więcej