PRZEMINĘŁO Z WIATREM - audiobook

Margaret Mitchell

Tytuł oryginału: GONE WITH THE WIND
Tłumaczenie: Celina Wieniewska
Czas trwania: 15:29:00
Lektor: Danuta Stenka

Format:
plik
ISBN: 978-83-8215-329-3
Data wydania: 16 grudnia 2020

Audioserial dostępny wyłącznie w Audiotece, nowe odcinki co tydzień w aplikacji, premiera 16.12.2020.
Informacje o audioserialu dostępne na stronie Audioteki:  https://bit.ly/38xLqcy 

„Przeminęło z wiatrem” jest jedną z najważniejszych powieści XX wieku. Ta niezwykła, napisana z epickim rozmachem historia o kobiecej sile i determinacji robi wrażenie do dziś. Teraz dodatkowo czytelnicy będą mogli ją poznać w niezwykłej interpretacji Danuty Stenki. Nawet jeśli ktoś zna oryginał na pamięć, powinien usłyszeć, jak z prozą Mitchell poradziła sobie jedna z najlepszych polskich aktorek. Wykonanie Danuty Stenki na pewno poruszy każdego miłośnika i każdą miłośniczkę literackiego pierwowzoru.

Muzykę do audioserialu „Przeminęło z wiatrem” skomponował Mikołaj Majkusiak, który w tym roku odebrał Nagrodę Zaiks dla najlepszego kompozytora Festiwalu Fryderyki 2020.

Piękne, niezwykle subtelne, ale zarazem wyraziste ilustracje do nowego wydania stworzyła wybitna polska artystka Anna Halarewicz, doskonale znana czytelniczkom „Twojego Stylu”, „Elle” czy „Glamour”. W wydaniu książkowym zdobią karty powieści, a przy okazji wydania audio będzie je można zobaczyć na okładkach, ożywają także w specjalnie przygotowanej animacji.

więcej