BĄDŹ PIERWSZY! PRZECZYTAJ PRZED PREMIERĄ!

 

Uwielbiasz książki? Masz swój profil na Instagramie? Tiktoku?

Gromadzisz wokół siebie społeczność czytelników?

Zgłoś się do nas, przeczytaj i zrecenzuj przedpremierowo powieść, która skradnie Twoje serce!

„Współlokatorzy”, błyskotliwy debiut autorki, zyskał status międzynarodowego bestsellera, sprzedanego w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy, i wkrótce trafi na srebrny ekran.

Na zgłoszenia czekamy do 12 stycznia 2023 roku. Ilość książek jest ograniczona.
Masz dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami mailowo: albatros@wydawnictwoalbatros.com

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Godzina 8:52

Siobhan niecierpliwie czekała na spotkanie z Josephem. Śniadanie w Dzień Świętego Walentego musi coś znaczyć. Tylko… gdzie on się podziewa?

Godzina 14:43

Miranda ma nadzieję, że walentynkowy lunch z Carterem będzie doskonałą okazją, by uczcić jej nową posadę. Spotykają się od pięciu miesięcy i ich związek zaczyna wyglądać naprawdę poważnie. Tylko… dlaczego jeszcze go nie ma?

Godzina 18:30

Joseph Carter zgodził się udawać chłopaka Jane na przyjęciu zaręczynowym jej koleżanki. Nie znają się długo, ale od razu się polubili. Przyrzekł, że tego wieczoru przybędzie jej z odsieczą. Tylko… dlaczego nigdzie go nie widać?

Poznajcie Josepha Cartera.
Jeśli tylko uda wam się go znaleźć.

Gillian McAllister

Wielu pisarzy potrafi sprawić, by czytelnicy czuli się dobrze. Dzięki książkom O’Leary czytelnicy zaczynają myśleć.


Lindsey Kelk

Ta książka to klejnot. O’Leary lawiruje między wątkami z wdziękiem i czułością. Wprost nie można się oderwać od tej ciepłej i uroczej lektury!


Caroline Hulse

Świeża i zaskakująca. Inteligentna powieść, którą pokochają czytelnicy!
”

Emily Henry

Beth O’Leary to rzadki klejnot. Jej książki to barwny kalejdoskop emocji, zmieniających się z minuty na minutę, a „Poszukiwany ukochany” bije na głowę wszystkie komedie romantyczne. Niesamowity talent autorki rozkwita w tej dowcipnej, czarującej i głęboko poruszającej powieści. Urocza książka, jestem w niej bez pamięci zakochana.Sophie Kinsella

Beth O’Leary pisze dowcipnie i z wielką wrażliwością. Jej „Poszukiwany ukochany” to pomysłowa i krzepiąca romantyczna historia – dotyka spraw ważnych, choć napisano ją w lekkim i swobodnym stylu.
Holly Miller

Świeża, zaskakująca i bardzo inteligentna powieść o emocjach, których wszyscy doświadczamy i które można uznać za uniwersalne. „Poszukiwany ukochany” bawi i wzrusza i nie pozwala oderwać się od lektury – to naprawdę wyjątkowa książka.
E! News

Ta książka w równym stopniu jest komedią romantyczną, co ekscytującą zagadką kryminalną – nieprzewidywalna historia o drugich szansach, które daje nam los.

Shelf Awareness

Wyśmienita robota! Beth O’Leary napisała czarującą, z życia wziętą powieść romantyczną, ale nie bała się zajrzeć w mroczne zakamarki życia swoich bohaterów.
BETH O'LEARY

Absolwentka filologii angielskiej, pracująca w wydawnictwie publikującym książki dla dzieci. Mieszka na przedmieściach Londynu, swoją pierwszą powieść napisała w podmiejskim pociągu. Teraz jest pełnoetatową powieściopisarką, która jeśli akurat nie pisze, na pewno czyta coś porywającego, owinięta kocem, z filiżanką herbaty w ręce.