STUDENTKA TESS GERRITSEN I GAREGO BRAVERA MOŻE TRAFIĆ DO CIEBIE!

 

Masz bloga, vloga, Instagram, fanpage?
Gromadzisz wokół siebie społeczność czytelników?
I z niecierpliwością czekasz na najnowszą książkę autorów?
Zgłoś się do nas, przeczytaj i zrecenzuj!

Studentka to fascynująca zagadka gwarantująca dreszcz niepokoju, a zaangażowanie w losy bohaterów sprawia, że nie można się od niej oderwać… Gerritsen i Braver są mistrzami w opowiadaniu historii.

Na zgłoszenia czekamy do 16 SIERPNIA 2021 roku. Ilość książek jest ograniczona. Wysyłka jedynie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
Masz dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami mailowo:
konkurs@wydawnictwoalbatros.com

*W pierwszej kolejności przyjmujemy zgłoszenia osób, których profile śledzi minimum 1000 osób

Moja tajemnica. Moja zemsta. Moja śmierć.

Istnieją dziesiątki sposobów, by odebrać sobie życie. Młoda studentka wybiera jeden z najbardziej skutecznych. Skok z balkonu.
Nie zostawia listu, nie żegna się z przyjaciółmi, nie robi ostatniego wpisu w pamiętniku.
Detektyw Frankie Loomis, która bada sprawę jej śmierci, odkrywa, że dziewczyna nie miała powodu, by się zabić, miała natomiast wiele powodów, aby żyć. Ale przejawiała także pewną niebezpieczną skłonność do niszczenia wszystkich, których kochała…

David Baldacci

Studentka opowiada historię starą jak świat, lecz wciąż aktualną. To dynamiczna, świetnie napisana powieść z galerią wyrazistych bohaterów. Opowiadana z różnych perspektyw historia to przerażająca, dopracowana w szczegółach, wielowarstwowa łamigłówka, od której wprost nie można się oderwać. Gerritsen i Braver odwalili kawał dobrej pisarskiej roboty!

Lisa Unger

Nie przegapcie tej wciągającej, pogmatwanej historii o małżeństwie, zdradzie i krzywdach, które wyrządzamy sobie nawzajem w imię miłości.

Karin Slaughter

Fascynująca zagadka! Gerritsen i Braver są mistrzami w opowiadaniu historii.

Tess Gerritsen

 
amerykańska pisarka, z zawodu lekarz internista. Po studiach praktykowała w Honolulu na Hawajach. W 1987 roku opublikowała debiutancką powieść, ale kariera pisarska Gerritsen nabrała rozpędu w roku 1996, gdy ukazał się jej pierwszy thriller medyczny Dawca (prawa filmowe zakupił Paramount). Dzięki odniesionemu sukcesowi mogła zrezygnować z praktyki lekarskiej. W kolejnych latach ukazały się: Nosiciel, Grawitacja (milion dolarów za prawa filmowe!), Grzesznik.
Stephen King uznał ją za najciekawszą autorkę thrillerów medycznych –  „Lepszą od Cooka, Palmera, a nawet Michaela Crichtona”.
Na podstawie jej powieści powstał serial telewizyjny Partnerki z kobiecym duetem śledczym – Rizzoli & Isles.