Historia dla wielbicieli WIELKICH KŁAMSTEWEK i GOTOWYCH NA WSZYSTKO
Cztery matki muszą ustalić, co naprawdę zagraża ich córkom –
zanim będzie za późno.

Najbardziej prestiżowa akademia sztuk scenicznych w Londynie. Cztery dziewczyny, dotąd tworzące zgraną paczkę, stają się konkurentkami. I piąta, która wydaje się najgroźniejsza, nie tylko jeśli chodzi o wynik rywalizacji. Ale tak naprawdę to ich matki startują w wyścigu szczurów i nie cofną się przed niczym. A każda ma swoje tajemnice – mniej lub bardziej niewinne… a niektóre nawet mordercze.

CZTERY MATKI. CZTERY CÓRKI.
Każda z nich jest inna. Każda z nich patrzy na wydarzenia
w akademii swoimi oczami.

POZNAJ BOHATERKI POWIEŚCI DUBLERKA
I SPRÓBUJ
ODGADNĄĆ HASŁO, KTÓRE UKRYWAJĄ!

WYGRAJ JEDEN ZE 100 ZESTAWÓW
składających się z książki, vouchera na bezpłatny miesiąc dostępu do pełnej oferty EmpikGo oraz supertorby, która pomieści wiele fascynujących książek!.

GDY ZBIERZESZ WSZYSTKIE SŁOWA, UŁÓŻ JE
W HASŁO I WPISZ PONIŻEJ:
Konkurs zakończony –
jeśli chcesz, możesz jednak sprawdzić, czy udało ci się ułożyć prawidłowe hasło.

NIESTETY,
HASŁO JEST NIEPRAWIDŁOWE

Spróbuj jeszcze raz za 60 MINUT

Gratulacje! To poprawne hasło.

Już próbowałeś odgadnąć hasło

można spróbować raz na 60 minut – spróbuj ponownie wkrótce.

Gratulacje

Podaj swoje dane do wysyłki nagrody:

Regulamin

Zgoda

Aby zebrać wszystkie słowa – klucze niezbędne
do ułożenia hasła, odwiedź następujące miejsca:

DUBLERKA została stworzona z myślą o słuchaniu jej w odcinkach. Cztery postacie, cztery równoprawne narratorki i tajemnica, która z odcinka na odcinek zyskuje więcej mroku…

Pomysłodawcą tego powieściowego przedsięwzięcia jest brytyjska platforma audio- i e-booków Serial Box, słynąca z odważnych projektów, do których chętnie zaprasza popularnych i nagradzanych pisarzy (i pisarki). Jeden z autorów wymyśla historię i dobiera zespół pisarski, z którym pracuje na zasadzie tworzenia scenariusza: rozpisując na tablicy fabułę, akcję i postacie.

Z burzy mózgów doświadczonych autorów wyłania się historia, w której można odnaleźć to, co czytelnicy kochają najbardziej – nietuzinkowe pomysły, oszałamiające zwroty akcji, głębokie charaktery postacie i fantastyczny styl pisarski.

W polskiej wersji serialu audio, w rolach głównych pojawiły się Anna Dereszowska (Elise), Paulina Holtz (Kendall), Małgorzata Lewińska (Bronnie) oraz Maria Seweryn (Carolyn). To wyjątkowy projekt Empik Go i Wydawnictwa Albatros, za którego produkcję odpowiadają Monika Rawicka i Paweł Heba.

Takiego projektu jeszcze nie było! B.A. Paris, Sophie Hannah, Clare Mackintosh i Holly Brown stworzyły thriller psychologiczny rozpisany na cztery głosy, gratkę dla fanów klasycznych kryminałów Agathy Christie i serialu HBO Wielkie kłamstewka. Choć autorki nie znały się wcześniej, szybko złapały nić porozumienia i – jak wspomina B.A. Paris – praca szybko stała się prawdziwą przyjemnością.

Skrywane tajemnice, obsesyjne marzenia o występach na wielkiej scenie oraz toksyczna matczyna miłość to wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się główne bohaterki powieści „Dublerka”. 

Cztery kobiety i cztery różne osobowości – emocjonalna Kendall, gniewna Carolyn, pewna siebie Elise i niedoceniona Bronnie. Są zupełnie inne, lecz każda z nich pragnie tego samego – by to właśnie jej córka zdobyła główną rolę w szkolnym przedstawieniu. Do czego zdolne są kobiety, by ochronić swoje córki? Czy zawsze marzenia matek pokrywają się z pragnieniami ich dzieci? Czy pojawienie się dodatkowej rywalki może doprowadzić do tragedii? Te pytania postawiły przed czytelnikami cztery autorki, które stworzyły innowacyjny projekt – scenariusz pisany z perspektywy czterech autorek i czterech matek.