BEAUTIFUL SACRIFICE. PIĘKNE POŚWIĘCENIE

Jamie McGuire

Tytuł oryginału: BEAUTIFUL SACRIFICE
Format: 135x205mm
ISBN: 978-83-8361-072-6
Data wydania: 12 czerwca 2024

Jeśli chłopak Maddoxów się zakochuje, kocha na zawsze. Pytanie tylko, czy wybrał właściwą osobę?

Tom 3 serii Bracia Maddox opowiadającej o ekscytującej, romantycznej i bardzo niebezpiecznej  drodze uwodzicielskich Braci Maddox do miłości.

THE MADDOX BROTHERSseksowna seria: uzależniająca, namiętna i pełna niespodzianek!

Nowa seria książek autorki uwielbianej PIĘKNEJ KATASTROFY!

Poznajcie najgorętszych braci Ameryki!

Falyn Fairchild zostawia za sobą wszystko. Córka przyszłego gubernatora Kolorado porzuca szkołę, odcina się od rodziców i wraca do rodzinnego miasta. Spłukana próbuje zarobić trochę grosza obsługując stoliki w Bucksaw Café. Po każdej zmianie Falyn dorzuca do pudełka po butach trochę gotówki z napiwków, mając nadzieję, że pewnego dnia zaoszczędzi wystarczająco dużo, aby kupić bilet lotniczy do jedynego miejsca, w którym może znaleźć przebaczenie: Eakins w stanie Illinois.

Gdy tylko Taylor Maddox zajmuje miejsce w sekcji Falyn w Bucksaw Café, Falyn wie, że oznacza to dla niej kłopoty. Taylor jest czarujący i wspaniały, nawet gdy jest pokrywa go brud – według Falyn jest po prostu kwintesencją gorącego strażaka. I nawet jeśli Falyn nie ma zamiaru być jego kolejną zdobyczą, to dla chłopaka z tej rodziny, niezainteresowana dziewczyna stanowi największą pokusę.

Gdy Falyn dowiaduje się, jakie miejsce Taylor nazywa domem, wszystko się zmienia. Upór Maddoxa zderza się z talentem Falyn znikania bez śladu, i po raz pierwszy w życiu Taylor może boleśnie się sparzyć.

 

więcej
Kup teraz
swiatksiazki.pl
31.14 zł
47.90 zł
Oszczędzasz 16.76 zł
Idź do sklepu »