LISTA, KTÓRA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE

Olivia Beirne

Tytuł oryginału: THE LIST THAT HAS CHANGED MY LIFE
Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska
Liczba stron: 352
Format: 125x195 mm
ISBN: 978-83-7985-076-1
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 20 maja 2020

Bestsellerowa powieść Olivii Beirne Lista, która zmieniła moje życie zabierze was w zabawną podróż, która pokaże, co tak naprawdę znaczy żyć…

Georgia kocha wino, programy reality show i siedzenie na kanapie po pracy. Nie znosi wysokości, sprawdzania swojego konta bankowego, chodzenia na randki oraz aktywności, do których wymagany jest sportowy stanik. I nigdy, przenigdy nie podejmuje żadnego ryzyka.

Aż do chwili, kiedy jej piękna i odważna siostra zdaje sobie sprawę, że nie zdoła odhaczyć wszystkiego ze swojej „Listy Rzeczy Do Zrobienia Przed Trzydziestką” i prosi Georgię o pomoc.

Georgia ma zaledwie kilka miesięcy, by zmienić swoje życie i dokończyć zadania z listy. Czy będzie na tyle odważna, by dla swojej siostry zaryzykować wszystko?

Czy jej życie zmieni się pod wpływem listy?

więcej

Recenzje

Jedna z najzabawniejszych książek, jaką miałam okazję czytać w ostatnim czasie. Olivia pisze z niesamowitym ciepłem i inteligencją – fantastyczny debiut.

Emma Copper, autorka książki The Song of Us

Rozczulająca opowieść o miłości, rodzinie i przyjaźni, pokazująca jak bardzo jesteśmy w stanie się poświęcić dla osób, na których nam zależy.

Stardust Books Reviews

Prawdziwie rozczulająca, naturalna i szczera opowieść, którą niezwykle przyjemnie mi się czytało.

Kim The Book Worm

Kup teraz
swiatksiazki.pl
24.69 zł
38.00 zł
Oszczędzasz 13.31 zł
Idź do sklepu »