PAKIET CÓRKA / TA DZIEWCZYNA / TA DRUGA

Michelle Frances

Tytuł oryginału: THE GIRLFRIEND/ THE TEMP/THE DAUGHTER
Tłumaczenie: Paweł Lipszyc/Maria Frąc
Format: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-8215-232-6
Oprawa: box
Data wydania: 12 listopada 2020

Filmowa narracja i mocne postaci kobiece to znaki rozpoznawcze książek Michelle Frances. Ta autorka wie, jak sprawić, by codzienność zaczęła przypominać koszmar, a zwykłe sytuacje okazały się elementem gry kłamstw i manipulacji. 3 bestsellerowe thrillery o zwykłych kobietach postawionych w niezwykłych sytuacjach w jednym pakiecie!

Córka:

„Erin Brockovich” w nowej, współczesnej odsłonie.

Poruszająca opowieść o poświęceniu matki, a jednocześnie trzymający w napięciu thriller.

Niebezpieczny sekret.

Zdeterminowana matka próbująca kontynuować śledztwo córki.

Ludzie, którzy nie cofną się przed niczym, by chronić własne interesy.

Samotnej matce nie jest łatwo wychowywać dziecko. Ale Kate się udało. Warto było zrezygnować z własnych ambicji, by zobaczyć, jak przed jej córką Becky otwiera się wspaniała przyszłość w zawodzie dziennikarki. I właśnie teraz, kiedy Kate wreszcie mogłaby się cieszyć z sukcesów córki i ułożyć sobie życie, dochodzi do tragedii – Becky ginie w wypadku. Zrozpaczona matka zaczyna podążać tropem historii, nad którą pracowała dziewczyna, i z każdym nowym odkryciem ma coraz większe wątpliwości.Czy to możliwe, że fatalny zbieg okoliczności nie był wypadkiem?

Byłam pod wielkim wrażeniem. Niesamowita książka!

Jilly Cooper, autorka Jeźdźców”

Inteligentna, mroczna, uzależniająca

„Sunday Mirror”

 

Ta dziewczyna:

Dziewczyna. Chłopak. Jego matka. I kłamstwo, które zniszczy im życie.

Kocha twojego syna. Chce twojego życia...            

Ona, Laura, ma wszystko: karierę producentki telewizyjnej, wieloletnie małżeństwo z zamożnym mężczyzną… Ale najważniejszy jest dla niej on – ukochany syn, Daniel, który nigdy nie sprawiał problemów. Do czasu, gdy w jego życiu pojawiła się ta dziewczyna. Cherry jest śliczna i inteligentna, jednak wyraźnie coś ukrywa… Czy dziewczynie chodzi o Daniela, czy o życie, które prowadzi? Jeśli o to drugie, jego matka będzie miała dla niej złą wiadomość…             

Ta druga:

Psychoza, kłamstwa, zdrada… i Ś M I E R Ć .

Carrie dużo poświęciła, by znaleźć się na szczycie. I zdobyła wszystko: świetną posadę producentki telewizyjnej, wspaniałego męża, dostatnie życie. Oraz pewność, że ze swoimi umiejętnościami jest niezastąpiona. Kiedy odchodzi na urlop macierzyński, jest przekonana, że nikt nie podoła jej dotychczasowym obowiązkom. Jeszcze nie wie, jak bardzo się myli. Bo Emma jest inteligentna, zdeterminowana i drobiazgowa. Dokładnie taka sama jak Carrie. A jej posada to dla Emmy tylko początek. Kto wie, do czego się posunie, by zrealizować swój plan… Za wszelką cenę.
Niektóre kobiety zrobią wszystko, by osiągnąć to, czego pragną.

więcej