TA DRUGA

Michelle Frances

Tytuł oryginału: THE TEMP
Tłumaczenie: Paweł Lipszyc
Liczba stron: 412
Format: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-8125-472-4
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 13 marca 2019

Za każdą doskonałą kobietą kryje się... Sto innych, równie perfekcyjnych, które tylko czekają, by zająć jej miejsce.

Carrie sporo poświęciła, by znaleźć się na szczycie. Teraz, kiedy ma czterdzieści lat, jest uznaną producentką telewizyjną, ma za męża odnoszącego sukcesy scenarzystę, a czas dzieli między dwa piękne domy. Odchodząc na urlop macierzyński, jest pełna obaw – nie wierzy, że uda jej się znaleźć godną następczynię, która będzie w stanie podołać jej dotychczasowym obowiązkom.

Ale Emma jest inteligentna, zdeterminowana i drobiazgowa. Dokładnie taka, jak Carrie. A skrupulatność, z jaką Emma we wszystkim naśladuje swoją mentorkę, jest wręcz... przerażająca.

Otoczenie Carrie, z jej mężem na czele, już zaakceptowało jej młodą, pełną wigoru zastępczynię, ale świeżo upieczona matka zastanawia się, czy przypadkiem nie zatrudniła psychopatki…

 

Nielojalność, kłamstwa, cudzołóstwo… morderstwo. Niektóre kobiety zrobią wszystko, by osiągnąć to, czego pragną.

więcej

Recenzje

Sprawnie prowadzona akcja, poszerzona o kilka ważnych wątków społecznych i obyczajowych, interesująca warstwa psychologiczna, ciekawa narracja, prosty język - wszystko to sprawia, że książkę czyta się lekko i przyjemnie. Jest jeszcze kwestia zaskakującego zakończenia - twiścik, który zaserwowała autorka - pierwsza klasa!

Ewa Suchoń, Zbrodnia w bibliotece

W momencie gdy myślimy, że nic nas nie zaskoczy, przekonujemy się, w jak wielkim błędzie byliśmy. Wątpię, by ktokolwiek domyślił się tego, co Michelle dla nas przygotowała.

Natalia Chrobok, Głos kultury

Michelle Frances stworzyła niebanalny i wciągający thriller psychologiczny. Akcja powieści od samego początku wzbudza najpierw ciekawość, by poprzez lekki dreszczyk przejść w pełne napięcia oczekiwanie na zakończenie tej historii. Przyznam, że należę do tych osób, które udało się autorce skutecznie zmylić.

Ewa Suchoń, Zbrodnia w bibliotece

Kup teraz
swiatksiazki.pl
23.50 zł
35.90 zł
Oszczędzasz 12.40 zł
Idź do sklepu »