PRZEBIEGŁA I RUDA

John D. MacDonald

Tytuł oryginału: THE QUICK RED FOX
Tłumaczenie: Anna Esden-Tempska
Liczba stron: 288
Format: 125 x195 mm
ISBN: 978-83-7985-906-1
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 24 maja 2017

Doskonałe przeciwieństwo damy w opałach: ciesząca się ogromną popularnością gwiazda kina, piękna kobieta, która doskonale panuje nad każdym aspektem swojego życia. Popełniła jednak drobny błąd, który naprawić może tylko jeden człowiek: Travis McGee. Ona ma pieniądze, a on ich potrzebuje, ale spodziewany zastrzyk gotówki to nie jedyny powód, dla którego Travis zamierza wziąć tę sprawę.

Zmysłowa Lysa Dean ściągnęła na siebie kłopoty swoim niedawnym wybrykiem. Podczas orgiastycznej zabawy pozwoliła sfotografować się nago, a teraz ktoś zaczął ją szantażować. Jeśli zdjęcia przedostaną się do mediów, jej związek z bogatym i przystojnym narzeczonym zawiśnie na włosku.

Travis McGee rozpoczyna prywatne

śledztwo, w którym pomaga mu asystentka jego klientki. Wkrótce zaczynają ginąć kolejni ludzie, a gdy Travisowi wydaje się, że rozwiązał zagadkę, na jaw wychodzą fakty, które obalają jego teorię.

więcej

Recenzje

Jeden z najlepszych pisarzy drugiej połowy XX wieku.

Stephen King

Na co dzień zajmuje się bejcowaniem pokładu łodzi, na której mieszka, zawsze jednak jest gotów przywdziać zbroję i ruszyć na odsiecz tym, którzy są w potrzebie i zasługują na jego pomoc.

Lee Child