Zjazd absolwentów

DZIEWCZYNA, KTÓRA ZNIKA W NOCY.
PRZYJACIELE ZWIĄZANI TRAGICZNĄ TAJEMNICĄ.
POWRÓT DO MIEJSCA, W KTÓRYM WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO…

GUILLAUME MUSSO,

którego książki nie schodzą z list bestsellerów na całym świecie, tym razem powraca w sensacyjnej książce, także dla fanów powieści Joela Dickera PRAWDA O SPRAWIE HARRY’EGO QUEBERTA, Harlana Cobena NIE MÓW NIKOMU, Gillian Flynn ZAGINIONA DZIEWCZYNA. Atmosfera książki w stylu TAJEMNEJ HISTORII Donny Tartt i MIASTECZKA TWIN PEAKS Davida Lyncha.

Riwiera Francuska – zima 1992 roku.

W mroźną noc, gdy kampus liceum zostaje sparaliżowany przez burzę śnieżną, dziewiętnastoletnia Vinca Rockwell, jedna z najzdolniejszych uczennic w szkole, ucieka z nauczycielem filozofii, z którym ma potajemny romans. Dla nastoletniej dziewczyny miłość oznacza wszystko albo nic. Nikt już nigdy jej nie zobaczy.

Riwiera Francuska – wiosna 2017 roku.

Kiedyś nierozłączni Thomas i Maxime – najlepsi przyjaciele Vinki – nie kontaktowali się ze sobą od czasów szkolnych. Spotykają się dopiero na zjeździe absolwentów. Zaraz po nim szkoła ma zostać rozebrana. Thomas i Maxime wiedzą, że w budynku ukryte są zwłoki. I że wkrótce nic już nie stanie na przeszkodzie, by prawda wyszła na jaw.

A.J. Finn, autor Kobiety w oknie

Jedna z najlepszych powieści kryminalnych, jaką czytałem od lat.

A przede wszystkim – wspaniale napisana!

Harlan Coben

Niesamowicie satysfakcjonująca…

Ta książka trzymała mnie do późnej nocy i po prostu musiałem przekręcać jej strony!

Bernard Lehut

Bohaterowie Guillaume’a Musso jeszcze nigdy nie mieli takich osobowości i głębi psychologicznej.

Riccardo De Palo, Il Messaggero

Oszałamiający thriller z mroczną atmosferą rodem z „Miasteczka Twin Peaks”.

Jérôme Vermelin, LCI

Jak zwykle u Musso intryga kryminalna to tylko wierzchołek góry lodowej, tak naprawę chodzi o kwestie znacznie bardziej intymne, a zarazem fundamentalne.

Guillaume Musso

Guillaume Musso autor piętnastu bestsellerów, od dziewięciu lat nieprzerwanie utrzymujący się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych francuskich pisarzy. Debiutował w 2001 r. thrillerem Skidamarink, doskonale przyjętym przez krytykę. Druga powieść, Potem…, zainspirowana wypadkiem samochodowym, z którego cudem uszedł z życiem, rozpoczęła jego spektakularną międzynarodową karierę. Łączny nakład jego powieści – przełożonych na 42 języki – przekroczył 35 milionów egzemplarzy. Kluczem do sukcesu Musso jest łączenie wątków miłosnych, kryminalnych i – czasami – fantastycznych, w doskonałym i niemożliwym do naśladowania stylu.guillaumemusso.com