Wygraj tygodniowy pobyt we Włoszech i zaplanuj wakacje w 2021 roku!

 

Jesteś miłośnikiem włoskiej kultury, kuchni i fascynują Cię malownicze krajobrazy Italii? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Wraz z naszymi parterami TaniaKsiążka.pl oraz Interhome przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs i wspaniałą nagrodę!

 

Konkurs

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  • Wejść na stronę TaniaKsiażka.pl i złożyć zamówienie na smakowite kompendium wiedzy o Włoszech – Sekrety włoskiej kuchni Eleny Kostioukovitch
  • Odwiedzić profil na Facebooku TaniejKsiążki.pl i udzielić odpowiedzi  na pytanie: Włosi są niekwestionowanymi mistrzami kuchni, jak myślicie, jaki jest ich sekret❓
  • Na zgłoszenia czekamy do 31.10.2020 r.

Nagrodą główną jest pobyt w apartamencie wakacyjnym w Cortonie (Toskania) ufundowanym przez firmę Interhome.

 

Weź udział w konkursie

Nagroda

 

 

Ładny, urokliwy, zabytkowy dom szeregowy „San Lorenzo”. Stylowo umeblowane 90 metrów2 z panoramicznym widokiem na miasteczko.

Idealne miejsce wypoczynku dla 5 osób!

Cortona (region Toskanii) to miasto posiadające niezwykłą atmosferę i mnóstwo uroku. Usytuowane jest na wzgórzu, w malowniczej okolicy Valdichiana, a strome uliczki to charakterystyczny element jego architektury. Przy ulicy można odkryć malownicze stare domy, w większości zbudowane z kamienia.

Cortona była jednym z ważniejszych miast etruskich. Do dzisiaj zachowały się liczne ślady tej cywilizacji (muzeum, wykopaliska).

 

 

 

Sekrety włoskiej kuchni

 

Wspaniałe Kompendium wiedzy o włoskiej kulturze, tradycji i kuchni – historii włoskich regionów i potraw, opatrzone pięknymi zdjęciami, napisane z czułością i znawstwem przez przyjaciółkę i tłumaczkę książek wielkiego Umberto Eco!
Fascynująca podróż po słonecznej Italii, gdzie kuchnię podniesiono do rangi sztuki, a kultura jedzenia stanowi

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL