Ken Follett po 15 latach znowu w Polsce… wirtualnie!

 

Ken Follett to jeden z najpopularniejszych pisarzy na świecie – dowodem na to niech będzie fakt, że sprzedał ponad 170 milionów egzemplarzy swoich książek. Jego powieści przetłumaczono na 33 języki, a większość z nich doczekała się miana międzynarodowych bestsellerów. Jest znany jako mistrz epickich thrillerów oraz powieści historycznych, które zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Mamy przyjemność poinformować, że ten wyjątkowy pisarz zgodził się wziąć udział w rozmowie, która odbędzie się nie tylko online, lecz także na żywo!

Zapiszcie w kalendarzach: spotkanie z Kenem Follettem – 10 czerwca, godz. 18.00! Spotkanie poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka związana z Radiem ZET.

Pisarz ostatnio był w Polsce w 2005 roku, a nasz kraj odwiedzał do tej pory zaledwie dwukrotnie. To spotkanie będzie zatem wyjątkowe, bo pisarz wirtualnie pojawi się w domach polskich czytelników.

 

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Nowa książka!

 

Fanów pisarza na pewno ucieszy wiadomość o tym, że to nie koniec historii Kingsbridge! Jesienią 2020 roku ukaże się kolejna powieść z tego cyklu – tym razem będzie to jednak prequel, czyli opowieść dotycząca wydarzeń sprzed pierwszego tomu. Książka zostanie zatytułowana Niech stanie się światłość. Już teraz wiemy, że jej akcja będzie toczyć się około roku 1000, w czasach, gdy Anglia musi odpierać ataki Wikingów, a wkrótce zagrożą jej również Normanowie.

Kim będą bohaterowie książki? Czego dokładnie będzie dotyczyć? Mamy nadzieję, że tego dowiemy się podczas spotkania online!

 

ŹRÓDŁO: lubimyczytac.pl

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL