Z okazji premiery książki Emily Houghton Zanim Cię zobaczę postanowiliśmy zrobić dla Was coś absolutnie wyjątkowego. We współpracy z Lidia & Siwy stworzyliśmy piosenkę ZANIM CIĘ ZOBACZĘ − jedyny w swoim rodzaju utwór muzyczny nawiązujący bezpośrednio do treści i klimatu tej powieści.

Piosenkę wraz z teledyskiem znajdziecie na kanale YouTube Wydawnictwa Albatros.

 

Kiedy nie ma już nadziei… przychodzi miłość.

Samowystarczalna singielka, która nie widzi świata poza pracą. Pożar, w wyniku którego doznaje poważnych oparzeń, zabiera jej nadzieję na przyszłość. Załamana dziewczyna milczy, nie pragnąc już niczego. Ukryta za szpitalną zasłoną, nie chce, by ktokolwiek na nią patrzył, i sama też nie potrafi spojrzeć w lustro. Aż zwykła rozmowa, w którą daje się wciągnąć, przywraca jej na nowo nadzieję…

Wygadany optymista, który nie wyobraża sobie dnia bez kontaktu z ludźmi. Po wypadku jego życie już nigdy nie będzie takie jak wcześniej, to nie odbiera mu jednak hartu ducha. Gdy na oddział trafia milcząca dziewczyna, stawia sobie za cel wciągnąć ją w rozmowę. Nie spodziewa się, że już niedługo nie będzie mógł żyć bez głosu sąsiadki…

Dwoje ludzi po przejściach, których życie doświadczyło bardziej, niż kiedykolwiek mogliby przypuszczać. Czy zdobędą się na odwagę i pozwolą sobie na odrobinę szczęścia?

Czasami nie trzeba widzieć – wystarczy poczuć… Zwłaszcza kiedy chodzi o miłość!

 

W te wakacje nie przeczytacie nic bardziej romantycznego!

Zanim Cię zobaczę to świetny wybór dla wielbicielek takich powieści, jak „Trzy kroki od siebie”, „Gwiazd naszych wina” czy „Zanim się pojawiłeś”. Uskrzydlająca historia o zakochiwaniu się i pozwalaniu sobie na bycie kochanym. Z jednej strony zabawna i piękna, z drugiej – chwytająca za serce. Książka, która koniecznie musi zostać sfilmowana i must read tego lata (koniecznie z podkładem muzycznym)!

#zaufaj      #kochaj     #żyj

©The Bent Agency

Emily Houghton, zanim zaczęła się zajmować pisaniem na pełny etat, pracowała jako specjalistka od technologii cyfrowych. W 2012 roku ukoń­czyła Uniwersytet Bristolski z dyplomem z nauk przyrodniczych i ruszyła do Londy­nu, aby szturmem podbijać świat korporacji. Po ośmiu latach pracy w cyfrowym świecie zdecydowała się na kilkumiesięcz­ną podróż po Indiach, Sri Lance i Bali i wtedy postanowiła całkowicie zmienić swoje życie – tak powstała jej debiutancka powieść Zanim cię zobaczę. Książka jeszcze przed publikacją została sprzedana aż do 10 krajów i Emily już wiedziała, że nie ma dla niej powrotu do korporacyjnej przeszłości.

Oprócz wymyślania nowych historii Emily pasjonuje się tematyką wellness. Jest dyplo­mowaną trenerką jogi i wirowania w rytm muzyki, a nic nie cieszy jej bardziej niż mo­tywowanie innych i wspieranie ich w dro­dze do celu. Jest też ogromną wielbicielką psów.

 

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL