B.A. Paris spotka się z czytelnikami

 

B.A. Paris (pod tym pseudonimem ukrywa się Bernadette McDougall) brytyjska autorka, która zrobiła zawrotną karierę dzięki powieściom Za zamkniętymi drzwiami i Na skraju załamania, które szybko trafiły na listy bestsellerów „New York Timesa”, „Sunday Timesa”, Amazona oraz iBooks. „Za zamkniętymi drzwiami” została uznana za jedną z książek miesiąca Amazona, iBooks oraz Real Simple, znalazła się też na liście najlepszych książek 2016 r. LibraryReads. W plebiscycie Goodreads Choice Awards była nominowana w kategoriach „Kryminał i thriller” i „Debiut autorski”. W Polsce do dziś – prawie dwa lata po premierze – utrzymuje się na listach bestsellerów, a nasi czytelnicy zapewnili autorce już dwie nominacje do statuetki BESTSELLERA EMPiKu.

W naszym kraju powieści B.A. Paris sprzedają się średnio co 2,5 minuty, co daje w sumie 18 tysięcy sprzedanych egzemplarzy miesięcznie!

Pisarka odwiedzi dwa polskie miasta: Gdańsk i Warszawę. Będzie gościem Międzynarodowego Festiwalu Literatury APOSTROF i Warszawskich Targów Książki.

Gdańsk 23 maja, godzina 18.00

Galeria Bałtycka, aleja Grunwaldzka 141

Spotkanie z czytelnikami i podpisywanie książek.

Warszawa 24 maja, godzina 19.00

Teatr Powszechny, ulica Zamoyskiego 20

Spotkanie z czytelnikami i podpisywanie książek.

Warszawa 25 maja

Warszawskie Targi Książki – Stadion Narodowy

11.30 – 13.00 podpisywanie książek stoisko wydawnictwa Albatros nr 60C

15.00 – 16.00 podpisywanie książek stoisko księgarni Świat Książki 58/D10

 

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL