NA SKRAJU ZAŁAMANIA

B.A. Paris

Tytuł oryginału: BREAKDOWN
Tłumaczenie: Maria Olejniczak-Skarsgard
Liczba stron: 352
Format: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-8125-124-2
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 15 lutego 2018

Deszczowa noc, głuche telefony i to okropne poczucie winy…

Wszystko zaczęło się tamtej nocy. W lesie.

Cass Anderson nie zatrzymała się, by sprawdzić, czy siedząca w zaparkowanym na leśnej drodze samochodzie kobieta nie potrzebuje pomocy. Teraz nieznajoma nie żyje. Od tamtej feralnej nocy Cass nie może się pozbierać – regularnie powtarzające się głuche telefony mącą jej spokój, a ona sama czuje, że nieustannie jest obserwowana. Nawet najmniejszy dźwięk przyprawia ją o przyspieszone bicie serca i ciarki.

Nękana wyrzutami sumienia zaczyna miewać kłopoty z pamięcią. Coraz częściej nie może sobie przypomnieć, czy zażyła lekarstwa, jaki kod odblokowuje alarm, gdzie zaparkowała samochód, dlaczego zamówiła dziecięcy wózek, skoro nie jest w ciąży, i czy leżący na blacie w kuchni nóż na pewno nie był pokryty krwią… Jedyne, czego nie może wyrzucić z pamięci, to twarz zamordowanej kobiety. 

Jeśli nie możesz ufać nawet sobie, to komu możesz wierzyć?

Autorka Za zamkniętymi drzwiami, bestsellera, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym, a w Polsce gościł na listach bestsellerów przez ponad 30 tygodni, powraca z nowym elektryzującym thrillerem psychologicznym!

więcej

Recenzje

B.A. Paris znowu się udało! Na skraju załamania to thriller, po którym zaczniesz się zastanawiać, czy możesz ufać rodzinie, przyjaciołom, a nawet… własnemu umysłowi.

Wendy Walker

Napięcie szybko staje się nie do zniesienia, w miarę jak lęki Cass stają się namacalne.

Publishers Weekly

Tak jak w swoim głośnym debiucie, tak i w najnowszym świetnym thrillerze psychologicznym B.A. Paris wciąga czytelników w spiralę pełnej napięcia narracji, w której każda postać staje się podejrzanym.

Library Journal

Paris należy do autorek, które większy nacisk kładą na atmosferę niż fabułę. A Na skraju załamania intryguje swoim mrocznym, dusznym klimatem.

Playboy

Pierwsza książka autorki była fenomenalna, a druga trzyma jeszcze wyższy poziom. Na skraju załamania jest niezbitym dowodem na to, jak z przewidywalnych, momentami trywialnych elementów można stworzyć mrożący krew w żyłach thriller.

zakladkadoksiazek.pl

Na skraju załamania to thriller w najlepszym wydaniu. Z psychologicznym rysem, zastanawiającą akcją, garścią tajemnic i masą niespodzianek.

rudarecenzuje.blogspot.co.uk

Inne z tej serii