PAKIET: TERAPEUTKA/ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI

B.A. Paris

Tytuł oryginału: THE THERAPIST/BEHIND CLOSED DOORS
Tłumaczenie: Maria Gębicka-Frąc / Janusz Ochab
Format: 135 X 205 mm
ISBN: 978-83-8215-752-9
Oprawa: box
Data wydania: 10 listopada 2021

TERAPEUTKA / ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI

DOWIEDZ SIĘ, DLACZEGO B.A. PARIS JEST JEDNĄ Z ULUBIONYCH AUTOREK POLAKÓW!

AUTORKA, KTÓRA JEST PRAWDZIWYM FENOMENEM RYNKU WYDAWNICZEGO!

KAŻDA Z JEJ KSIĄŻEK BYŁA NOMINOWANA DO BESTSELLERA EMPIKU ZA NAJLEPSZĄ SPRZEDAŻ

DWA THRILLERY, KTÓRE DZIAŁAJĄ JAK ZASTRZYK ADRENALINY

NAPIĘCIE, KTÓRE ROŚNIE ZE STRONY NA STRONĘ

BOHATERKI UWIKŁANE W TOKSYCZNE ZWIĄZKI

Pakiet zawierający dwa świetne thrillery B.A. Paris: nowość 2021 – TERAPEUTKĘ – i najsłynniejszy – ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI

TERAPEUTKA

BUDZĄCA DRESZCZ GROZY OPOWIEŚĆ O WYMARZONYM DOMU, KTÓRY SKRYWA MROCZNĄ TAJEMNICĘ…

Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym osiedlu. Właśnie spełnia się ich marzenie. Ale pozory mogą mylić.

Wkrótce Alice zaczyna poznawać sąsiadów i odkrywa przerażający sekret domu, w którym zamieszkała. Co więcej, odczuwa coraz silniejszą więź z Niną, terapeutką, do której wcześniej ten dom należał.

Tragiczne wydarzenia sprzed lat stają się obsesją Alice. Tym bardziej że gdy tylko z kimkolwiek porusza ten temat, wszyscy nabierają wody w usta. Mieszkańcy ekskluzywnego osiedla pilnie strzegą swoich sekretów. I nie są tak doskonali, jak się na pozór wydaje…

B.A. Paris była czterokrotnie nominowana do BESTSELLERA EMPiKu (jej książki trafiły na listę bestsellerów EMPiKu w sumie aż 91 razy!) i trzykrotnie znalazła się w finale plebiscytu Książka Roku Lubimyczytać.pl.

Wybornie utkana pajęcza sieć kłamstw!
Jane Corry, bestsellerowa autorka thrillera „Ta, która zawiniła”

ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI

ŚWIATOWY BESTSELLER, KTÓRY WYWOŁAŁ SENSACJĘ NA MIĘDZYNARODOWYM RYNKU WYDAWNICZYM.

Perfekcyjna para? Doskonałe małżeństwo? Czy idealne kłamstwo?

Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością.

Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swoim żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w kolejnym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie.

Ktoś mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to możliwe, że chociaż umie gotować tak wymyślne potrawy, w ogóle nie tyje? I dlaczego w oknach sypialni jej i Jacka są kraty? Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo?

Najlepszy i najbardziej przejmujący thriller, jaki kiedykolwiek czytałem!

„San Francisco Book Review”

 

więcej

Inne tego autora