POZWÓL MI WRÓCIĆ

B.A. Paris

Tytuł oryginału: BRING ME BACK
Tłumaczenie:  Magdalena Koziej
Liczba stron: 320
Format: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-8125-465-6
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 13 lutego 2019

Kiedy zniknęła, powiedział prawdę. Ale nie całą…

Nowy wstrząsający thriller autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami.

 

Ona zniknęła

Finn i Layla, młodzi i nieprzytomne w sobie zakochani, wyjeżdżają na wakacje do Francji. W drodze zatrzymują się w nocy na parkingu i kiedy Finn wraca z toalety, jego dziewczyny nigdzie nie ma.

On skłamał

Finn opowiada policji, o tym, co zdarzyło się tej nocy. Są tacy, co nie wierzą w jego wersję i podejrzewają go o najgorsze. Nawet po latach. I tylko Finn wie, że nie powiedział policji całej prawdy.

Teraz się boi

Po dziesięciu latach zaczyna jeszcze raz – w innym miejscu, z inną kobietą. I tak się akurat złożyło, że jest nią siostra jego zaginionej dziewczyny. Kiedy się zaręczają, Fin dostaje telefon. Ktoś z jego przeszłości widział Laylę. Ktoś podrzuca znaki kojarzące się jednoznacznie z Laylą. Ktoś wysyła mu maile, które doprowadzają go na skraj szaleństwa. Finn zaczyna podejrzewać wszystkich i coraz bardziej wierzy w to, że jego dawna ukochana żyje.

I że jest bliżej, niż mu się wydaje.

więcej

Recenzje

W tym thrillerze widać, jak bardzo rozwinęła się B.A. Paris jako pisarka. Do ostatniej strony nie wiedziałam jak się ta historia zakończy, To najlepszy jak dotąd thriller B.A. Paris.

Maria Olecha-Lisiecka, Dziennik Zachodni

Powieści B.A. Paris należą do gatunku „na jedną noc”. Bohaterowie zmagają się z codziennością, starają się żyć normalnie, tworzą nowe związki, ale przeszłość ich nie opuszcza. Najnowszej książki B.A. Paris nikt nie będzie w stanie odłożyć, dopóki nie dotrze do ostatniej strony. A kiedy tam w końcu dotrze, jeszcze długo po przeczytaniu ostatniego zdania nie będzie mógł wrócić do równowagi. Tej autorce nie można się oprzeć. Takich thrillerów psychologicznych nie potrafi napisać nikt inny!

Grażyna B. Groyecka, Portal kryminalny

B.A. Paris można śmiało nazwać królową budowania napięcia. Mało która autorka potrafi w każdej swojej powieści wzbudzić ten szczególny rodzaj niepokoju, który zmusza do obgryzania paznokci i wstrzymywania oddechu.

Natalia Chrobok, Głos kultury

Angielka ma niewątpliwy dar wciągania nawet bardzo opornego i wysmakowanego czytelnika w życiowe bagno bohaterów, których powołała do życia. I co istotne w dzisiejszej literaturze stricte rozrywkowej, w której konkurencja jest olbrzymia – robi to od pierwszej strony.

Paulina Stoparek, Zbrodnia w bibliotece

Wkroczyliśmy w złoty wiek thrillera! A to dzięki tak niesamowitym książkom jak „Pozwól mi wrócić", która mnie zachwyciła.

Lee Child

Kup teraz
swiatksiazki.pl
23.17 zł
34.90 zł
Oszczędzasz 11.73 zł
Idź do sklepu »

Inne z tej serii