ZANIM POWRÓCI STRACH

C.L. Taylor

Tytuł oryginału: THE FEAR
Tłumaczenie: Robert Waliś
Liczba stron: 416
Format: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-8215-015-5
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 1 lipca 2020

Miała być miłością jego życia.

Stała się ofiarą.

Teraz historia się powtarza.

Z inną dziewczyną w roli głównej.

Lou Wandsworth po latach wraca do miasta, które opuściła jako nastolatka. Nikt jej nie rozpoznaje. Nikt nie wiąże jej ze skandalem, który kiedyś wstrząsnął lokalną społecznością, poza kobietą obwiniającą ją o zrujnowanie małżeństwa.

Tymczasem mężczyźnie, który zniszczył życie Lou, wiedzie się doskonale. Prowadzi własną firmę i… znalazł sobie następną ofiarę.

Lou wie, że jeśli dopuści do tego, by kolejna zagubiona nastolatka padła jego łupem, nie uda jej się poskładać własnego życia. Musi jej pomóc. Nawet jeśli wszyscy uznają ją za wariatkę, a dziewczyna wcale nie będzie chciała być uratowana.

więcej

Recenzje

"Zanim powróci strach" ma wszystkie najważniejsze cechy dobrego thrillera psychologicznego – wciągającą fabułę, zaskakujące zwroty akcji oraz zupełnie nieoczywisty finał. Dodatkowym atutem powieści jest lekki styl autorki, który sprawia, że czytelnik nie ma problemu z odnalezieniem się w skomplikowanej na pierwszy rzut oka narracji prowadzonej z trzech różnych perspektyw. Strzał w dziesiątkę dla czytelników spragnionych dobrej rozrywki i solidnej dawki emocji!

Patrycja Zduńska, Na Ekranie

C.L. Taylor jest psycholożką i jej thrillerom psychologicznym, których ma na koncie sześć (u nas wyszły dwa), trudno zarzucić merytoryczne braki. Poza wiedzą ma też całkiem przyzwoity warsztat pisarski, umiejętność budowania napięcia i postaci.

Marta Bratkowska, KSIĄŻKI. Magazyn do czytania

Thriller „Zanim powróci strach” sprawi, że zapragniesz poważnie porozmawiać ze swoim dzieckiem. Nowy thriller Taylor ma walory nie tylko edukacyjne, to przede wszystkim bardzo dobrze napisana historia.

Sylwia Skorstad, Republika kobiet

„Zanim powróci strach” C.L. Taylor to powieść, która pokazuje, jak łatwo zdobyć zaufanie dziecka (nastolatki), zmanipulować je i wykorzystać, szczególnie, gdy nie znajduje ono zrozumienia w domu. To również historia kobiety, która przez wiele lat zmaga się z przeszłością i w końcu udaje jej się zacząć normalnie żyć. Polecam nie tylko miłośnikom thrillerów psychologicznych, naprawdę warto przeczytać.

Agnieszka Pruska, Zbrodnia w Bibliotece

Sprawnie napisany thriller z nieoczywistymi zwrotami akcji i sugestywnie zarysowanymi portretami psychologicznymi postaci. Tylko tyle i aż tyle. Wart przeczytania przez każdego rodzica, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Łukasz Radecki, prozaik, recenzent, publicysta, muzyk, redaktor, poeta, od lat związany ze sceną horroru i science-fiction

Brutalny obraz obsesyjnej miłości i manipulacji. Ta książka wciąga od pierwszej strony i nie pozwala się oderwać aż do szokującego zakończenia. Najlepsza książka Taylor.

C.J. Cooke, autorka książki I Know My Name

Klaustrofobiczna i wciągająca.

Karin Slaughter

Wow! Fantastyczny, trzymający w napięciu thriller. Byłam całkowicie zaskoczona na końcu. Najlepsza powieść Taylor!

Claire Douglas, autorka książki Local Girl Missing

Rollercoaster emocji z wieloma zwrotami akcji.

„Daily Mail”

Kup teraz
swiatksiazki.pl
26.00 zł
39.90 zł
Oszczędzasz 13.90 zł
Idź do sklepu »

Inne z tej serii