NAJMROCZNIEJSZY SEKRET

Alex Marwood

Tytuł oryginału: THE DARKEST SECRET
Tłumaczenie: Rafał Lisowski
Liczba stron: 416
Format: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-7985-762-3
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 10 maja 2017

Powiedzieli, że Coco zaginęła w nocy. Kłamali.

 

Impreza z okazji 50. urodzin Seana Jacksona miała być niezapomnianym wydarzeniem. Wykwintne dania, strumienie szampana, doskonała muzyka i wytworni goście. Wieczór nie kończy się jednak tak, jak wszyscy planowali... Uczestnikami imprezy wstrząsa wiadomość o zaginięciu jednej z bliźniaczek, córek jubilata. Trzyletnia Coco rozpłynęła się w powietrzu. Ani policyjne dochodzenie, ani zakrojone na szeroką skalę poszukiwania nie przynoszą żadnego efektu, a bliscy przestają się łudzić, że dziewczynka kiedyś do nich wróci.

Dwanaście lat później pogrzeb Seana stanie się okazją do ponownego spotkania uczestników feralnego przyjęcia. Napięta atmosfera i przemilczane fakty sprawią, że na jaw zaczną wychodzić pilnie strzeżone sekrety, a wśród nich również ten najmroczniejszy...

więcej

Recenzje

Przewrotna intryga... Zaskakujące zwroty akcji, psychodeliczny klimat i wisielczy humor.

The New York Times

„Najmroczniejszy sekret" sprawił, że Alex Marwood stała się moim absolutnym numerem jeden na liście autorów powieści kryminalnych. Niezwykle wciągająca i doskonale skomponowana powieść.

Sophie Hannah

Niesamowicie szokujący thriller, w którym nic nie jest tym, na co wygląda. Tak dobry, że sama chętnie bym się pod nim podpisała.

Val McDermid

Pełna napięcia, przejmująca i niesamowicie pomysłowo skonstruowana opowieść o tajemniczym zniknięciu dziecka, toksycznych relacjach międzyludzkich i mrocznych rodzinnych sekretach.

The Guardian

Kup teraz
swiatksiazki.pl
23.35 zł
34.90 zł
Oszczędzasz 11.55 zł
Idź do sklepu »

Inne z tej serii