ZABÓJCA Z SĄSIEDZTWA

Alex Marwood

Tytuł oryginału: THE KILLER NEXT DOOR
Tłumaczenie: Magdalena Koziej
Liczba stron: 400
Format: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-7985-769-2
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 26 października 2016

Za każdymi drzwiami kryje się sekret. Za jednymi – mroczniejszy niż pozostałe.

Każdy z mieszkańców domu przy Beulah Grove 23 ma swoją tajemnicę. Gdyby tak nie było, żaden z nich nie zdecydowałby się na pokój w szemranej dzielnicy Londynu, za gotówkę, bez żadnych papierów. W domu, w którym nikt nie zadaje pytań, a sąsiedzi spotykając się na schodach, uciekają wzrokiem. W miejscu, gdzie kończą ci, którzy nie mają innego wyjścia.

Szóstka lokatorów zwykle unika siebie nawzajem jak ognia, ale pewnej nieznośnie gorącej nocy będą musieli zawrzeć niewygodny sojusz. Nie mają jednak pojęcia, że jedno z nich jest mordercą, który wybrał już następną ofiarę. Teraz tylko czeka na odpowiedni moment.

Książka nagrodzona Macavity for Best Mystery 2015.

Finalistka Barry Award i Anthony Award.

więcej

Recenzje

Jeśli czytaliście "Dziewczyny, które zabiły Chloe", to powiem wam, że "Zabójca z sąsiedztwa" jest jeszcze lepszy! Cholernie przerażający… Świetnie nakreślone postacie!

Stephen King

Rozkosznie upiorna książka!

Suspense Magazine

Ciarki na plecach, napięcie i czarny humor. "Zabójca z sąsiedztwa" to nie tylko doskonały kryminał, ale także portret psychologiczny bohaterów, samotnych, skrytych indywidualistów, nierozerwalnie związanych ze sobą przez okoliczności.

Alafair Burke

Zniewalające, budzące odrazę i oryginalne, Marwood w drugiej powieści znowu się udało!

The Sun

Inne z tej serii