KTOŚ TU KŁAMIE

Jenny Blackhurst

Tytuł oryginału: SOMEONE IS LYING
Tłumaczenie: Maria Frąc
Liczba stron: 384
Format: 135 x 205 MM
ISBN: 978-83-8125-958-3
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 6 maja 2020

Ktoś wie, że to nie był wypadek.
Ktoś wie, że popełniono zbrodnię.

Minął rok, odkąd Erica Spencer zginęła w wyniku tragicznego wypadku. Wydaje się, że nikt w Severn Oaks już nie pamięta o dramatycznym wydarzeniu, które wstrząsnęło tą małą społecznością. Do czasu, gdy do sieci trafia zapowiedź serii podcastów zatytułowanych „Prawda o Erice”. Ich autor zapowiada, że ujawnią, co tak naprawdę wydarzyło się na halloweenowym przyjęciu, podczas którego Erica... została zamordowana.

Podejrzanych jest sześcioro, a autor nagrań obiecuje w ostatnim z nich zdemaskować mordercę. Ponieważ każdy kolejny podcast skupia się na innym podejrzanym, mieszkańców Severn Oaks zaczyna ogarniać niepokój, a gdy jedna z wytypowanych osób ginie – wybucha panika. Uciekła? Jest winna? Grozi jej niebezpieczeństwo? Kiedy napięcie rośnie, sąsiedzi zwracają się przeciwko sobie. Zwłaszcza, że każdy z nich ukrywa jakiś sekret. A jeden z nich już ma na koncie morderstwo…

więcej

Recenzje

Mroczna i zaskakująca – literacka uczta dla miłośników thrillerów.

Alex Marwood

Wielkie kłamstewka w realiach brytyjskich przedmieść.

Red Magazine

Doskonale skonstruowana opowieść o ludzkich słabościach. Autorka igra z czytelnikiem, a w końcu pozbawia go tchu, serwując niemożliwe do przewidzenia zakończenie.

Crime Hub

Kup teraz
swiatksiazki.pl
25.98 zł
38.90 zł
Oszczędzasz 12.92 zł
Idź do sklepu »

Inne z tej serii