Wzruszająca i uniwersalna lekcja życia.

Połączenie Kubusia Puchatka oraz Małego Księcia.

 

Ta książka jest jak uścisk przyjaciela, który przyszedł, by wesprzeć Cię w najgorszym momencie. Opowiada o tym, jak poradzić sobie ze strachem i bólem. Przypomina, że każdy z nas jest wart miłości i daje temu światu coś, czego nie daje nikt inny. Na pięknych ilustracjach chłopiec, kret, lis i koń podejmują wędrówkę przez nieznany świat i dzielą się mądrością, która pomaga przetrwać każdą burzę.

 

 

Chłopiec, kret, lis i koń przypominają nam, co naprawdę jest w życiu ważne. Rysunki zebrane w tej książce są iskierką nadziei w naszych niepewnych czasach, Czasem najwięcej odwagi i hartu dycha wymaga zmierzenie się z wyzwaniami codzienności.

 

 

Rozmowy bohaterów, ujęte w graficzną formę, w którą wkomponowany jest tekst, udostępniano w sieci tysiące razy. Ilustracje inspirowały rodziców i dziadków, bawiły dzieci, pocieszały smutnych i samotnych, dodawały odwagi i siły w zmaganiach z trudami życia.

 

 

Poznajcie historię czterech niezwykłych przyjaciół i przygotujcie się na najbardziej wzruszającą i uniwersalną lekcję życia!

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL