Trylogia Johna Grishama z Jakiem Brigancem − w fenomenalnej interpretacji Filipa Kosiora − od dziś dostępna jest do słuchania w aplikacji Empik Go. Czas zabijania, Czas zapłaty i najnowszy Czas łaski to wybitne thrillery prawnicze mistrza gatunku, ulubionego pisarza Ameryki, piewcy Południa Stanów Zjednoczonych, jednego z najchętniej czytanych i najbardziej rozpoznawalnych autorów na świecie!

Sądowe machinacje, małomiasteczkowe intrygi, nieoczekiwane zwroty akcji − wszystko to znajdziecie w kultowej trylogii Johna Grishama, którą możecie już nie tylko czytać, lecz także z przyjemnością jej słuchać!

W wyniku współpracy Wydawnictwa Albatros z Empik Go powstała wyjątkowa, orryginalna seria audiobooków. Na specjalne zaproszenie Empik Go w rolę kultowego adwokata Jake’a Brigance’a wcielił się jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych młodych lektorów w Polsce, Filip Kosior. Aktor wystąpił też w sesji zdjęciowej, której efekty możemy podziwiać na nowych okładkach audiobooków.

Czas zabijania, Czas zapłaty i Czas łaski w interpretacji Filipa Kosiora debiutują w aplikacji Empik Go 15 paź­dziernika. Za audioprodukcję odpowiada Piotr Kuśmierek (Empik Go), który zadbał o to, by historia idealnie współgrała z oryginalną muzyką i wkomponowała się w tło amerykańskiego południa, jak zawsze klimatycznie sportretowanego przez Johna Grishama.

FILIP KOSIOR − aktor teatralny, serialowy i dubbingowy. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Jeden z najpopularniejszych głosów w Polsce. Słuchacze produkcji audio zgodnie przyznają, iż jest w stanie wcielić się w każdą rolę w każdym gatunku literackim.

„Jake Brigance to szlachetny człowiek, nie do końca poukładany, pakujący się w różne kłopoty. Wcielanie się w tę postać było bardzo ciekawym doświadczeniem.
Zawsze ceniłem prozę za to, że mogę się przenieść do innego świata
i być częścią zupełnie innej historii, a John Grisham przenosi nas w trylogii z Jakiem Brigancem do doskonale skonstruowanej rzeczywistości.”
 Filip Kosior

 

Zajrzyjcie za kulisy sesji zdjęciowej do okładek audiobooków i posłuchajcie rozmowy z Filipem Kosiorem:

 

Więcej szczegółów na temat produkcji znajdziecie na stronie: https://www.empik.com/go/grisham

 

MATERIAŁ PRASOWY

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL