12 listopada miała miejsce premiera najnowszej powieści Harlana Cobena.
Chłopiec z lasu to historia o mężczyźnie z tajemniczą przeszłość, który musi odnaleźć zaginioną nastolatkę, zanim jej zniknięcie wywoła katastrofalne konsekwencje dla lokalnej społeczności… i całego świata. Wilde jest zagadką dla wszystkich, także dla samego siebie. Kilkadziesiąt lat temu, gdy był jeszcze chłopcem, odnaleziono go w lesie, zdziczałego i nieświadomego, kim jest, jak się nazywa i dlaczego się tam znalazł. Pomimo podjętych starań, policji nie udało się odnaleźć jego rodziny i chłopcem zajęła się opieka społeczna. Trzydzieści lat później Wilde wciąż nie wie, skąd pochodzi. Wrócił do życia w lesie na obrzeżach miasta i pogodził się z losem wyrzutka – jednak tylko on może odnaleźć zaginioną nastolatkę…
Kim jest Wilde i czy uda mu się zdemaskować niebezpieczny rządowy spisek, który zagraża bezpieczeństwu milionów obywateli?

 

Pierwsi czytelnicy zachwycają się najnowszą książką autora:

„Harlan Coben znowu napisał kryminał, od którego nie sposób się oderwać. Ucierpią na tym nasze relacje z rodziną i przyjaciółmi, obowiązki domowe zostaną odłożone na później. Bo „Chłopca z lasu” trzeba pochłonąć od razu w całości. Już po przeczytaniu pierwszego zdania nie da się odłożyć książki.”Marta Górna, Gazeta Wyborcza

„Chłopiec z lasu” to smakowity kryminał, który szykuje dla czytelnika niejedną niespodziankę! Z początku wszystko wydaje się być oczywiste, ale nic bardziej mylnego! Harlan Coben zadbał o to, by fabuła meandrowała i skręcała w nieoczywistych kierunkach, w zakamarki, których najmniej się spodziewamy.
Olga Kowalska, WielkiBuk

„Harlan Coben w najlepszym wydaniu. Ależ ja go cenię i uwielbiam. Każda kolejna jego powieść to arcydzieło. Każda wciąga i uzależnia. Omamia i szokuje. Od jego powieści naprawdę można się uzależnić.”
Recenzja czytelnika, lubimyczytac.pl

„Świetnie napisana książka. Czytało się rewelacyjnie, a pojawiające się poszlaki, tym bardziej dawkowały napięcie.”
Recenzja czytelnika, lubimyczytac.pl

 

 

Ciekawi Was, co zainspirowało Harlana Cobena do napisania tej powieści? Koniecznie obejrzyjcie filmik, w którym autor opowiada o pomyśle na napisanie „Chłopca z lasu”!

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL