GRAWITACJA

Tess Gerritsen

Tytuł oryginału: GRAVITY
Tłumaczenie: Andrzej Szulc
Liczba stron: 448
Format: 125 x195 mm
ISBN: 978-83-8215-676-8
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 22 września 2021

Emma Watson, błyskotliwa lekarka, przygotowuje się właśnie do najważniejszej misji w życiu – opieki nad astronautami na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Jack McCallum, prawie-były-mąż Emmy, przez lata dzielił z nią marzenie o podróży do gwiazd, jednak ze względów medycznych został usunięty z ich zespołu. Dlatego nie wyobraża sobie dalszego małżeństwa z Emmą. Zamierza tylko z daleka obserwować jej przygotowania do pierwszego lotu w kosmos.

Kiedy Emma dociera na stację, okazuje się, że ma do czynienia z sytuacją bez precedensu. Grupa jednokomórkowych organizmów pobranych do badań z morskiego dna zaczyna się zachowywać niezwykle groźnie. Jedyną szansą na to, by załoga – której członkowie umierają jeden po drugim – wróciła bezpiecznie do domu, jest Jack i stacjonujący na Ziemi zespół NASA. Ale wojsko, z sobie tylko znanych powodów, nie zamierza pozwolić im wkroczyć do akcji…

więcej

Recenzje

Gerritsen funduje nam jedną ze swoich najbardziej krwawych historii, tym razem w klimacie filmów gore. Tło medyczne i fantazja o życiu pozaziemskim rodem z Z archiwum X.

Entertainment Weekly

Kup teraz
swiatksiazki.pl
25.94 zł
39.90 zł
Oszczędzasz 13.96 zł
Idź do sklepu »

Inne tego autora