WITAJCIE W KSIĘGARNI HYUNAM-DONG

Hwang Bo-reum

Tytuł oryginału: WELCOME TO THE THE HYUNAM-DONG BOOKSHOP
Tłumaczenie: Dominika Chybowska-Jang
Liczba stron: 416
Format: 135 x 210 mm
ISBN: 978-83-6775-955-7
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 24 stycznia 2024

Koreański bestseller, który w ciągu zaledwie pięciu miesięcy sprzedał się w ponad 110 tysiącach egzemplarzy, a teraz podbija serca zachodnich czytelników!
Ujmująca i pełna wdzięku opowieść o szukaniu pocieszenia i akceptacji w życiu oraz o uzdrawiającej mocy książek.

Myślała tylko o jednym: "Muszę założyć księgarnię”. Yeong-ju była wypalona – fizycznie i emocjonalnie. Choć spełniała się w życiu prywatnym i zawodowym i powinna być szczęśliwa, czuła jedynie wyczerpanie. Pewnego dnia, w przypływie odwagi, postanowiła zrealizować dawne marzenie. Przeprowadziła się do małej dzielnicy na obrzeżach Seulu i otworzyła kameralną księgarnię, Hyunam-dong.

Przez pierwszych kilka miesięcy łzy Yeong-ju tylko odstraszają odwiedzających. Ale długie godziny spędzane w księgarni dają jej czas na zastanowienie się, co powinno należeć do jej nowych obowiązków. Gdy zatrudnia Min-juna, sympatycznego baristę, również szukającego życiowej drogi, a potem zaczyna organizować spotkania autorskie, kółko czytelnicze i powoli opracowuje własną filozofię sprzedaży książek, zaczyna wreszcie czuć się swobodnie – nareszcie jest u siebie.

Otoczona przyjaciółmi, pisarzami i książkami, które łączą ich wszystkich, odnajduje swoją nową ścieżkę, a księgarnia Hyunam-dong staje się bezpieczną przystanią dla zagubionych dusz. Można tu odpocząć, znaleźć ukojenie i przypomnieć sobie, że nigdy nie jest za późno, aby porzucić niedającą nadziei fabułę i zacząć wszystko od nowa.

Historia, którą zainspirowało życie; powieść, która zachwyci wszystkich miłośników książek i czytania – także tych, którzy wcześniej zakochali się w "Między książkami” Gabrielle Zevin i "Bibliotece o północy” Matta Haiga.

Hwang Bo-reum studiowała informatykę i pracowała jako inżynier oprogramowania. Jest autorką kilku zbiorów esejów: "I Read Every Day”, "I Tried Kickboxing for the First Time” oraz "This Distance is Perfect”. "Witajcie w księgarni Hyunam-dong” jest jej pierwszą powieścią.

"Niesamowicie ekscytująca debiutancka powieść. Jednocześnie delikatna i ożywcza. Po prostu ją pochłonęłam!"
Sarah Crossan, irlandzka powieściopisarka, autorka książek YA

więcej

Recenzje

"Niesamowicie ekscytująca debiutancka powieść. Jednocześnie delikatna i ożywcza. Po prostu ją pochłonęłam!"

Sarah Crossan, irlandzka powieściopisarka, autorka książek YA

Uwielbiam tę książkę! Urocza, rozgrzewająca serce, uzdrawiająca… Będę ją polecać każdemu. Uśmiecham się, kiedy o niej myślę!

czytelnik

To taka piękna, napisana we wspaniałym stylu książka! Uwielbiam tę historię i jej bohaterów. W stu procentach polecam.

czytelnik

List miłosny do książek, księgarń i wszystkich, którzy je kochają!

czytelnik

Ciepła i pogodna lektura! Całkowicie mnie pochłonęła – to magiczny hołd złożony literaturze.

czytelnik

Rozgrzewająca, kameralna lektura, która skłania do refleksji nad tym, jak ważne jest poszukiwanie szczęścia, i przekonuje, że każdy z nas może znaleźć miejsce, które będzie nazywał "domem”.

czytelnik

Kup teraz
swiatksiazki.pl
32.27 zł
49.90 zł
Oszczędzasz 17.63 zł
Idź do sklepu »