Wraz z Empikiem zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline, którego gościem będzie Nicholas Sparks i jego najnowsza powieść zatytułowana „Powrót”.
Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik a tłumaczem konsekutywnym będzie Taida Meredith.
W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom
Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

„Pamiętnik”, „Jesienna miłość”, „Noce w Rodanthe”, „List w butelce” – te tytuły zna każdy miłośnik literatury i kina.
Nicholas Sparks, władca serc i wyobraźni rzesz czytelniczek, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych powieściopisarzy na świecie. Jego książki przełożono już na ponad 50 języków i jak dotąd sprzedano w nakładzie ponad 105 milionów egzemplarzy, a kilka z nich zekranizowano z wielkim sukcesem i w doborowych obsadach aktorskich. W 2000 roku Nicholas Sparks został wybrany najseksowniejszym pisarzem przez magazyn „People”, a obecność każdej jego nowej powieści na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa” to już reguła.
Powrót” jest dwudziestą pierwszą powieścią tego autora.

Tym razem będzie to…
Opowieść o ukrywającym się przed światem lekarzu marynarki wojennej oraz dwóch kobietach, których sekrety odmienią jego życie…

Trevor Benson nie planował powrotu do New Bern. Kiedy jednak podczas misji w Afganistanie zostaje ciężko ranny, odziedziczony po dziadku dom wydaje się dobrym miejscem na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. A opieka nad niewielką rodzinną pasieką okaże się idealnym nowym zajęciem.

Planując przyszłość, Trevor nie widzi w niej miejsca na miłość do zastępczyni lokalnego szeryfa. A jednak nie jest w stanie oprzeć się pięknej Natalie. Tymczasem ona, choć wyraźnie jest nim zainteresowana, coś ukrywa. Podobnie jak Callie, ponura nastolatka, która prawdopodobnie mogłaby mu pomóc wyjaśnić tajemnicze okoliczności śmierci dziadka.

Odkrywając uroki życia w małym mieście, Trevor nie ustaje w próbach rozwikłania sekretów obu kobiet. A przy okazji poznaje prawdziwe znaczenie słów MIŁOŚĆ i PRZEBACZENIE.

Zapraszamy już w środę 17 stycznia o godz. 18:00!
https://www.facebook.com/events/2842881139283542

 

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL