POWRÓT

Nicholas Sparks

Tytuł oryginału: THE RETURN
Tłumaczenie: Maria Olejniczak-Skarsgard
Liczba stron: 416
Format: 143 x 205 mm
ISBN: 978-83-8215-095-7
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 27 stycznia 2021

Nicholas Sparks powraca z najnowszą powieścią utrzymaną w duchu I wciąż ją kocham i Pamiętnika!

Ukrywający się przed światem lekarz oraz dwie kobiety, których sekrety zmienią jego życie…

Trevor Benson nie zamierzał wracać do miasteczka New Bern w Karolinie Północnej. Głównie dlatego, że nie przewidywał, że zostanie straszliwie ranny w wypadku podczas misji wojskowej, na której był lekarzem. I że wtedy odziedziczona po dziadku stara chata wyda mu się idealnym schronieniem.

Trevor nie przewidywał też, że w New Bern znajdzie kogoś, kto poruszy mu serce. Kiedy jednak spotyka Natalie, zastępczynię miejscowego szeryfa, nie może tak po prostu o niej zapomnieć. Ale nawet gdy wydaje się, że Natalie odwzajemnia jego uczucia, nadal pozostaje zadziwiająco odległa… A Trevor zastanawia się, co kobieta ukrywa.

Jego pobyt w New Bern dodatkowo komplikuje obecność ponurej nastolatki, Callie, która mieszka w przyczepie kempingowej przy drodze. Trevor ma nadzieję, że Callie wie coś o tajemniczej śmierci jego dziadka i za wszelką cenę próbuje wyciągnąć od niej wskazówki, które mogłyby rzucić na nią nowe światło.

Nieustępliwa chęć poznania prawdy pozwoli Trevorowi zrozumieć prawdziwe znaczenie miłości i przebaczenia. I da mu ważną lekcję – o tym, że w życiu, aby iść naprzód, często musimy wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.

więcej

Recenzje

Ta obyczajowa powieść lubianego u nas pisarza ma ciekawie zarysowany lokalny koloryt amerykańskiego Południa, także kulinarny. Książka nabiera wyrazu za sprawą motywu tajemnicy i wątku podążania przez Trevora śladami dziadka. „Powrót” ma w sobie dużo ciepła i niesie ze sobą optymistyczne przesłanie, że radości życia trzeba umieć szukać także po najtrudniejszych przejściach. W ten sposób świat staje się przyjaznym, dobrym do życia miejscem.

Joanna Kapica-Curzytek, Esensja

Mistrz romantycznych historii powraca!

Booklist

Fani Sparksa będą zachwyceni, a nowi czytelnicy natychmiast zakochają się w jego twórczości!

„Northern Virginia Magazine”

Romantyczna i wzruszająca opowieść!

„Heat”

Romantyczna literatura najwyższej klasy!

„OK! Magazine”

Kup teraz
swiatksiazki.pl
25.96 zł
39.90 zł
Oszczędzasz 13.94 zł
Idź do sklepu »

Inne tego autora