Targi Książki 2020

 

Majowe Targi Książki to dla nas zawsze wielkie święto, ponieważ spotykamy się z Wami Niestety, w tym roku to niemożliwe. Mamy jednak dla Was dobrą wiadomość – bierzemy udział w Wirtualne Targi Książki i nasze tytuły będziecie mogli kupić nawet do 45% taniej.

Wirtualne stoisko

Serdecznie zapraszamy na nasze wirtualne stoisko!

W tym roku wraz z Empikiem, zmieniamy formułę tradycyjnego święta książki. Całe wydarzenie przenosimy na nowy poziom i w dniach 20-26 maja zapraszamy na Wirtualne Targi Książki.

Na naszym wirtualnym stoisku, przez cały tydzień, będzie możliwość poznania naszych nowości wydawniczych i bestsellerów. Nadarzy się również okazja do spotkania się i zadania pytania jednemu z naszych autorów!

A to wszystko w bezpiecznej przestrzeni Internetu, w całości online. Nie zabraknie licznych okazji na zakup książek w niższych cenach.

Dodatkowo, na stronie Wirtualnych Targów Książki w zakładce CZYTAM, dostępne są interesujące materiały, dotyczące twórczości naszych autorów m.in. Johna Grishama, planowanych ekranizacji na podstawie książek, w tym nowego serialu polskiej produkcji – W głębi lasu Harlana Cobena,  i wiele innych ciekawostek!

 

Wirtualne Stoisko Wydawnictwa Albatros

 

Spotkanie online

 

 

Spotkanie z Grahamem Mastertonem autorem książki Świst umarłych

24 maja (niedziela), godzina 16.00

Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge (Radio Zet), a tłumaczem będzie Taida Meredith. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie również tłumaczone na język migowy.

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL