Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Targach Książki „APOSTROF” organizowanych przez Empik.
Między 14 a 25 października organizatorzy przygotowali dla miłośników książek mnóstwo atrakcji: wyczekiwane premiery, atrakcyjne promocje oraz bogaty program spotkań autorskich. Więcej szczegółów na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki.
Rozmowę poprowadzi dziennikarka radiowa Justyna Dżbik-Kluge. Tłumaczenie konsekutywne na język polski zapewni Taida Meredith. A tłumaczeni na język migowy będzie w rękach jak zwykle niezastąpionego Bernarda Kinowa.
W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.
Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom

TRZY KOBIETY: policjantka, domniemana morderczyni i dawna ofiara, która teraz pomaga ścigać oprawców.

DWIE TRAUMATYCZNE HISTORIE,  które łączą się, kiedy w pewnym domu zostają znalezione zwłoki.

I RODZINNY SEKRET, SKRYTY GŁĘBOKO POD WARSTWAMI PÓŁPRAWD I KŁAMSTW

Dom w spokojnej okolicy. Wezwana policja zastaje martwego mężczyznę. Ktoś oddał trzy strzały do niego i dwanaście do jego komputera. Oczywistą podejrzaną jest Evie Hopkins, żona ofiary. Przed szesnastu laty zabiła własnego ojca i uznano to za nieszczęśliwy wypadek. Detektyw D.D. Warren, która wtedy prowadziła śledztwo, teraz za wszelką cenę chce dociec prawdy. Czyżby poprzednio dała się zwieść morderczyni?

Tymczasem Flora Dane na opublikowanych w prasie zdjęciach rozpoznaje zastrzelonego mężczyznę, lecz nie widzi w nim ofiary, a jednego z oprawców, którzy bezpowrotnie zniszczyli jej życie. Teraz będzie musiała przypomnieć sobie każdy szczegół swojego porwania, by wraz z detektyw D.D. Warren i agentką FBI Kimberly Quincy odkryć, co tak naprawdę zdarzyło się za zamkniętymi drzwiami…

„Powiem tylko raz” poraża niczym dziesięć tysięcy woltów.
To najbardziej tajemnicza i emocjonująca sprawa detektyw D.D. Warren jak dotąd.
Przygotuj się, weź głęboki wdech i po prostu się w niej zanurz!
A.J. Finn, autor „Kobiety w oknie”

A M E R Y K A Ń S K A   M I S T R Z Y N I   T H R I L L E R A   K R Y M I N A L N E G O
Lisa Gardner – amerykańska autorka powieści kryminalnych. Urodziła się i wychowała w Oregonie, studiowała na Uniwersytecie Stanu Pensylwania.
Po opublikowaniu debiutanckiej książki, Mąż doskonały, która okazała się niesamowitym sukcesem, zajęła się pisaniem na pełny etat.
Dotychczas do księgarń trafiło dwadzieścia jej powieści, z których większość miesiącami zajmowała czołowe miejsca na liście bestsellerów „New York Timesa”. Sąsiad został uznany przez International Thriller Writers za Thriller Roku 2010 i nagrodzony francuską Grand prix des lectrices de „Elle”.
Książki Lisy Gardner ukazały się w ponad 30 krajach.
Autorka obecnie mieszka New Hampshire i kiedy nie pisze, zajmuje się ogrodem i zwierzętami, podróżuje lub wybiera się na piesze wędrówki.

Lisa Gardner uwiła sobie przytulny kącik w gatunku thrillera i jest tu prawdziwą panią na włościach.
Lee Child (autor #1 na liście bestsellerów „New York Timesa”)

Lisa Gardner – Premiera | Wirtualne Targi Książki
SOBOTA, 24 PAŹDZIERNIKA 2020 O 18:00 – 19:00
https://www.facebook.com/events/1066794453751423/

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL