Zabawna i czarująca nowa powieść autorki bestsellerowych Współlokatorów.

 

Ambitna Leena Cotton postanawia spędzić dwa miesiące przymusowego urlopu w wiejskim domu swojej babci Eileen. Babcia Leeny wkrótce skończy osiemdziesiąt lat i właśnie została singielką. Chciałaby dostać drugą szansę na miłość, ale mała wioska w Yorkshire nie oferuje wielu odpowiednich kawalerów.

Gdy Leena dowiaduje się o miłosnych problemach Eileen, proponuje rozwiązanie – dwumiesięczną zamianę. Eileen może zamieszkać w Londynie i szukać miłości, tymczasem Leena zaopiekuje się jej domem w malowniczym Yorkshire.

Jednak plotkujący sąsiedzi, natrętni członkowie rodziny, zadzierający nosa współlokatorzy i pułapki kryjące się w randkowaniu online sprawią, że ta prosta zamiana okaże się o wiele bardziej kłopotliwa, niż którakolwiek z nich mogłaby się spodziewać.

Leena dochodzi do wniosku, że związek na odległość nie jest wcale tak romantyczny, jak jej się wydawało, zwłaszcza że w pobliżu cały czas kręci się przystojny nauczyciel zabiegający o jej względy. Tymczasem w Londynie Eileen robi furorę wśród nowych znajomych, ale prawdziwa miłość okazuje się być znacznie bliżej nic jej się zdawało…

 

Zamiana skradła serca czytelników.

 

Nowa Jojo Moyes… Składa się z tych samych składników co „Zanim się pojawiłeś”… Naprawdę zabawna.

Cosmopolitan

Jestem zachwycona! Nie sądziłam, że Beth O’Leary przebije Współlokatorów, a jednak się jej udało! Zamiana skrzy się humorem, urokiem i aż promieniuje od ciepła! Ta książka zasługuje, by stać się bestsellerem!

Gillian McAllister

Beth O’Leary znów to zrobiła! Ciepła, zabawna, książka i bohaterowie, których pokochacie. Uwielbiam ją!

Laura Jane Williams

 

Weź udział w konkursie.

 

 

Masz bloga, vloga, Instagram, fanpage?

Gromadzisz wokół siebie społeczność czytelników?

Zgłoś się do nas, przeczytaj i zrecenzuj czarującą powieść Beth O’Leary!

Zgłoszenia przyjmujemy na stronie: Zamiana.pl

 

 

Seria Mała Czarna

 

Mała Czarna to opowieści z życia wzięte, świat jaki znacie, dużo śmiechu i  odrobina łez – a przede wszystkim inteligentna rozrywka i dobra zabawa w wyśmienitym towarzystwie i najlepszym stylu!

Po Współlokatorach oraz Liście, która zmieniła moje życie, książka Beth O’Leary jest trzecią książką z uroczej serii, w której już niedługo pojawi się nowy tytuł. Jesteśmy przekonani, że wszystkich miłośników Małej Czarnej ucieszy wiadomość o październikowej premierze powieści Rachel Winters Co powiesz na spotkanie, która dołączy do tego znakomitego grona!

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL