ANTYRAK, ZDROWIEJ - OMNIBUS

David Servan-Schreiber

Tytuł oryginału: ANTICANCER, GUERIR - OMNIBUS EDITION
Tłumaczenie: Piotr Amsterdamski / Grzegorz Kołodziejczyk / Barbara Krupa
Liczba stron: 544
Format: 143 x 205 mm
ISBN: 978-83-7985-733-3
Oprawa: zintegrowana
Data wydania: 18 marca 2016

Antyrak odpowiada na pytania kluczowe dla zdrowia większości ludzi: Jaki tryb życia prowadzić, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka? Co robić, aby zahamować jego rozwój? Co jeść i jakie stosować diety? Czego i jakich potraw unikać?

Dr Servan-Schreiber, neurochirurg i psychiatra, zajmował się terapią osób cierpiących na nowotwory i inne ciężkie choroby. Wykryto u niego guz mózgu, który nie dawał rokowań ani na wyleczenie, ani na życie dłuższe niż kilka lat. Mimo tego Servan-Schreiber przeżył dwie operacje i nawrót choroby. Jego ciało poddało się chorobie dopiero 20 lat po diagnozie. Choć był zwolennikiem niekonwencjonalnych metod leczenia, nie odrzucał sposobów

tradycyjnych. Jego książka Antyrak. Nowy styl życia stała się światowym fenomenem wydawniczym.

 

Zdrowiej! Pokonaj lęk, stres i depresję jest kolejną publikacją dr Davida Servana-Schraibera po bestsellerowej książce Antyrak. Nowy styl życia.  Autor opisuje nowoczesne metody skutecznej walki ze stresem i depresją. Książka zawiera porady dotyczące terapii bez użycia środków farmakologicznych. W przystępny sposób wyjaśnia mechanizmy pracy mózgu i organizmu ludzkiego narażonego na działanie silnych negatywnych emocji. Do doskonała lektura dla wszystkich osób poszukujących alternatywnych sposobów na definitywne i trwałe zwalczenie depresji.

więcej