GRÓB MOJEJ SIOSTRY

Robert Dugoni

Tytuł oryginału: MY SISTER'S GRAVE
Tłumaczenie: Lech Z. Żołędziowski
Liczba stron: 400
Format: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-7985-947-4
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 8 marca 2017

Wyobraźcie sobie, że Harlan Coben i John Grisham – obaj w swojej najlepszej formie – postanowili napisać książkę, a Dennis Lehane podsunął im kilka pomysłów. Wtedy może, ale tylko może, potraficie wyobrazić sobie thriller równie pasjonujący jak Grób mojej siostry.

 

Tracy Crosswhite przez lata kwestionowała fakty dotyczące zniknięcia jej siostry. Nie wierzy, że Edmund House, przestępca seksualny oskarżony i skazany za zamordowanie Sary, jest faktycznym sprawcą tej zbrodni. Licząc, że uda jej się odnaleźć prawdziwego mordercę i wymierzyć sprawiedliwość, Tracy wstępuje do policji i zostaje detektywem w wydziale zabójstw w Seattle, poświęcając się bez reszty tropieniu przestępców.

/>

Gdy ciało Sary zostaje odnalezione w pobliżu ich rodzinnego miasta na północy Gór Kaskadowych w stanie Waszyngton, Tracy ze zdwojoną energią rzuca się w wir pracy, by odnaleźć odpowiedzi na pytania, które dręczą ją od lat. Szukając prawdziwego zabójcy siostry, odkryje tajemnice, które podważą jej wspomnienia z przeszłości, i otworzy drzwi śmiertelnemu niebezpieczeństwu.

 

Thriller nominowany do nagrody Harper Lee.

W listopadzie 2014 Bestseller #1 Amazona.

W 2015 uznany przez International Thriller Writers za najlepszą książkę w tym gatunku.

więcej

Recenzje

To jedna z najlepszych książek jakie przeczytałam w tym roku

Lisa Gardner