Kształt nocy

Tess Gerritsen

Tytuł oryginału: THE SHAPE OF NIGHT
Tłumaczenie: Jerzy Żebrowski
Liczba stron: 352
Format: 125 x 195 mm
ISBN: 978-83-8125-764-0
Oprawa: twarda
Data wydania: 16 października 2019

Każda kobieta, która znalazła się w tym domu, tam umarła...

Ona może być następna.

Ava Collette, próbując uciec od swojej tragicznej przeszłości, przeprowadza się z Bostonu do małego miasteczka na wybrzeżu Maine. Zamierza napisać książkę, której nie może skończyć od miesięcy. Jeśli jednak potrzebowała spokoju, to nie wybrała najlepszego miejsca do życia.

Atmosfera w wynajętym starym domu nie sprzyja pracy – regularnie pojawia się w nim tajemniczy gość… A mieszkańcy miasteczka, w którym doszło do szeregu niewyjaśnionych morderstw, skrywają wiele mrocznych sekretów.

Coraz bardziej zaniepokojona Ava dochodzi do wniosku, że jeśli sama nie podejmie śledztwa w sprawie zabójstw – i to szybko – może się stać kolejną ofiarą.

więcej

Recenzje

Niełatwo jest w XXI wieku napisać powieść z duchami, nie ocierając się o grafomanię. Autorce się udało: mistrzowsko buduje i stopniuje emocje i napięcie, powoli intryga horroru zmierza ku racjonalnemu, finałowemu rozwiązaniu.

Jacek Michoń, Angora

Wielka porcja napięcia, tym trudniejsza do opanowania, gdy za oknami ponure, listopadowe, bardzo długie wieczory. Kiedy skończycie tę lekturę, będziecie sprawdzać, czy drzwi są dobrze zamknięte, a na balkon nie wyjedziecie za nic, w każdym razie nie wieczorem. Podobno zło czai się wszędzie.

Grażyna B. Groyecka, Portal kryminalny

Tess Gerritsen to jeden z najbardziej wszechstronnych głosów w świecie dzisiejszych thrillerów.

Providence Journal

Tess Gerritsen to mistrzyni w opowiadaniu historii zgłębiających psychikę mordercy i tajniki medycyny sądowej.

James Rollins

Kup teraz
swiatksiazki.pl
12.99 zł
36.90 zł
Oszczędzasz 23.91 zł
Idź do sklepu »

Inne tego autora