OGRÓD ZŁA

Graham Masterton

Tytuł oryginału: GARDEN OF EVIL
Tłumaczenie: Wiesław Marcysiak
Liczba stron: 336
Format: 125 x 195 mm
ISBN: 978-83-6775-780-5
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 17 maja 2023

Powieść z Jimem Rookiem, bohaterem ośmiu powieści brytyjskiego mistrza horrorów.

Jim Rook, nauczyciel w college’u w Los Angeles, potrafi nawiązywać kontakt nie tylko ze swoimi uczniami, ale też… ze zmarłymi.

Pierwszego dnia po wakacjach odkrywa w jednej z klas coś przerażającego. Do sufitu została przybita gwoździami naga młoda dziewczyna, pomalowana białą farbą, z twarzą zwróconą w dół i szeroko rozpostartymi rękami i nogami, a wokół niej przytwierdzono w ten sam sposób osiem kotów perskich.

Ofiara zostaje zidentyfikowana przez policję jako owoc związku Rooka sprzed dwudziestu lat. Córka, o której istnieniu nawet nie wiedział. Wszystko wskazuje na to, że to on miał być odbiorcą makabrycznej inscenizacji.

Gdy w krwawych obrzędach giną kolejne niewinne osoby, Rook czuje, że do college’u wkroczyło Zło, i domyśla się, że jego źródłem jest jeden z uczniów, Simon Silence, syna pastora Kościoła Bożego Podboju.

Kiedy Rook zaczyna wykorzystywać swoje zdolności parapsychiczne, rozpętuje się istne piekło i tylko on może powstrzymać nadchodzącą Apokalipsę.

Po przeczytaniu tej książki twój obraz świata się zaburzy i będziesz się zastanawiać, czy cokolwiek na tym świecie jest jeszcze normalne…

„Kirkus Reviews”

więcej

Recenzje

Po przeczytaniu tej książki twój obraz świata się zaburzy i będziesz się zastanawiać, czy cokolwiek na tym świecie jest jeszcze normalne…

„Kirkus Reviews”

Kup teraz
swiatksiazki.pl
27.75 zł
42.90 zł
Oszczędzasz 15.15 zł
Idź do sklepu »

Inne tego autora