UPADŁE ANIOŁY

Graham Masterton

Tytuł oryginału: VOICE OF AN ANGEL
Tłumaczenie: Wiesław Marcysiak
Liczba stron: 400
Format: 125 x195 mm
ISBN: 978-83-8215-160-2
Oprawa: miękka
Data wydania: 15 lipca 2020

Dwóch rybaków znajduje w rzece zwłoki uduszonego księdza, który przed śmiercią został poddany wymyślnym torturom i wykastrowany. Wkrótce w ten sam sposób giną kolejni księża i zakonnicy porwani z diecezji w hrabstwach Cork i Ross.

Dochodzenie prowadzi komisarz Maguire, ambitna policjantka, która musi jednocześnie podjąć ważną życiową decyzję – pozostać w Irlandii czy wyjechać ze swoim mężczyzną za ocean? W toku śledztwa odkrywa szokujące fakty dotyczące ofiar. Przed laty wszyscy byli podejrzewani o molestowanie seksualne dzieci. Odeszli wprawdzie z Kościoła, ale żadnemu oficjalnie nie postawiono zarzutów.

Czy zabójca – lub zabójcy – postanowił na własną rękę wymierzyć  sprawiedliwość? Tylko że takie pojęcie sprawiedliwości nie ma nic wspólnego z tym, do czego pod przysięgą zobowiązywała się Katie, wstępując do policji.

więcej

Recenzje

To dobry kryminał, który powinien posmakować fanom nie tylko intryg kryminalnych, nie tylko fanom samego Mastertona, ale wszystkim tym, którzy lubią czytać o mrocznych i głęboko skrywanych tajemnicach Kościoła…

Strefa Grozy

Kup teraz
swiatksiazki.pl
25.00 zł
37.90 zł
Oszczędzasz 12.90 zł
Idź do sklepu »

Inne z tej serii

Inne tego autora