Wyjątkowa niespodzianka od autorki międzynarodowych bestsellerów, Lucindy Riley!
Ukryty skarb uwielbianej brytyjskiej pisarki nareszcie ujrzy światło dzienne!
Powieść THE HIDDEN GIRL trafi do księgarń jesienią tego roku, a w fabule książki znalazł się polski wątek.

THE HIDDEN GIRL to stworzona z epickim rozmachem, niezwykle sugestywna i pełna tajemnic saga rodzinna,  w której główna rolę odgrywa przeznaczenie. Napisany przed laty tekst otrzymał nowe życie i ostateczny kształt, dzięki pełnemu pasji Harry’emu Whittakerowi, synowi Lucindy Riley i współautorowi powieści „Atlas. Historia Pa Salta”, zamykającej uwielbianą na całym świecie sagę „Siedem sióstr”.
Książka ukaże się we wrześniu tego roku w Wielkiej Brytanii i jeszcze jesienią trafi w ręce polskich czytelniczek i czytelników.

Znamy już zarys fabuły tej powieści, która zapowiada się naprawdę ekscytująco:
Leah Thompson, młoda, obdarzona niezwykłą urodą dziewczyna, urodzona i wychowana na wrzosowiskach Yorkshire, przyciąga uwagę wpływowej rodziny Delancey. Kilka lat później piękna Leah szturmem zdobywa świat modelingu, podróżując z Mediolanu do Londynu i Nowego Jorku i pławiąc się w luksusie. Ale przeszłość podąża za nią jak mroczny cień, w tajemniczy sposób spleciony z tragiczną historią z przeszłości – losami dwojga rodzeństwa w Polsce podczas II wojny światowej. Na życiu Leah ciąży mroczna i niemal już zapomniana przepowiednia, a jedyną szansą, by się od niej uwolnić jest rzucenie wyzwania przeznaczeniu. Czy Leah znajdzie w sobie odwagę i siłę, by przeciwstawić się temu, co dawno już zapisano w gwiazdach?

„Po przeczytaniu oryginalnego manuskryptu mamy, powróciły fale podziwu dla epickich światów, które kreowała z taką łatwością i fantazją. Podobnie jak w przypadku serii „Siedem sióstr”, THE HIDDEN GIRL również rozciąga akcję na kolejne pokolenia i dotyka tematów rodzinnych tajemnic i dawno zapomnianych złowieszczych wróżb z przeszłości” – powiedział o książce Harry Whittaker.

Lucinda Riley jest autorką serii „Siedem sióstr”, inspirowanej gwiazdozbiorem o tej samej nazwie, która podbiła serca czytelniczek na całym świecie i do tej pory sprzedała się w ponad 25 milionach egzemplarzy. Lucinda zmarła 11 czerwca 2021 r. w otoczeniu rodziny. Swoją nastrojową, pełną magii sagę rodzinną zaplanowała na osiem powieści. Pracę nad finałowym tomem serii, zatytułowanym „Atlas. Historia Pa Salta”, zgodnie z jej ostatnią wolą i według pozostawionych przez nią wskazówek, ukończył jej syn Harry Whittaker. Książka okazała się wielkim sukcesem i światowym fenomenem, w wielu krajach (m.in. Wielkiej Brytanii, RPA, Australii i Nowej Zelandii) przez kilka tygodni okupowała szczyty list bestsellerów.

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL