Drodzy czytelnicy!

 

Od dziś do 27 marca przenieśliśmy nasze biuro do naszych domów. Pracujemy zdalnie – z naszymi ukochanymi pupilami na kolanach, z herbatą w naszych ulubionych kubkach – cały czas pozostajemy do Waszej dyspozycji. Jesteśmy dostępni pod naszymi adresami mailowymi oraz na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.

Mamy nadzieję, że w obliczu trudnej sytuacji, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, będziecie się starać zachować optymizm i wspierać się nawzajem, wykorzystywać czas spędzany w domu w jak najlepszy sposób – na zabawach z dziećmi, rozmowach, nauce, odkrywaniu pasji, oglądaniu filmów, czytaniu książek.
My ze swojej strony nieustannie pracujemy nad nowymi tytułami! Postaramy się Wam zapewnić ciekawą rozrywkę w formie lektury i jeśli to będzie możliwe, nie zmienimy planów wydawniczych w najbliższym czasie. Nowe książki Roberta Harrisa, R.J. Palacio i Lucindy Riley powinny pojawić się w wyznaczonych terminach. Teraz też ukazało się sporo nowości, m. in. długo wyczekiwana powieść B.A. Paris Dylemat i fantastyczna komedia kryminalna, która poprawi humor fińskiego autora Antti Tuomainena Najgorętsza plaża w Finlandii. Będziemy Wam również przypominać ostatnio wydane książki, znajdują się one w księgarniach i na magazynach, powinniście bez problemu móc je dostać. W obliczu zmieniających się informacji dot. zamykania kolejnych punktów sprzedażowych, zachęcamy do korzystania z paczkomatów, dostaw do domu, a nie odbioru w księgarniach – takie oferty mają wszystkie księgarnie internetowe. Większość naszych tytułów jest również dostępna w formie eBook i audiobook – warto wypróbować takie formaty, jeśli jeszcze nie testowaliście. Będziemy Was na bieżąco informować o tym, co się dzieje na rynku i u nas. A na razie prosimy – zostańcie w domu i zanurzcie się w lekturze.

Życzymy wszystkim zdrowia i dobrego humoru!

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL