Wiosenna odsłona Wirtualnych Targów Książki organizowanych przez Empik startuje już 19 maja. W trzeciej edycji wydarzenia weźmie udział aż 150 wydawców i rekordowa liczba autorów z zagranicy – między innymi: Lisa Gardner, Harlan Coben, B.A. Paris i Lucinda Riley (będzie to pierwsze spotkanie autorki z polskimi czytelnikami).

Już od 19 maja…

Na czytelników czekać będzie 60 wydarzeń, w tym głównie premierowych spotkań z polskimi i zagranicznymi autorami, setki nowości wydawniczych, 3 sekcje tematyczne dedykowane różnym grupom odbiorców, liczne oferty promocyjne, możliwość zdobycia książki z autografem i wiele innych atrakcji.

Pełną ofertę i program Wirtualnych Targów Książki Empiku znajdziecie pod adresem: https://www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki

 

W piątek 21 maja o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie z Lisą Gardner, laureatką International Thriller Writers Award, autorką najnowszej książki w serii z detektyw D.D. Warren, pt. „Czyste zło”. W tej powieści agentka specjalna FBI Kimberly Quincy, detektyw bostońskiej policji D.D. Warren i Flora Dane, ocalała ofiara psychopaty, ponownie łączą siły udają się w góry Georgii, by by poprowadzić najbardziej makabryczne dochodzenie w swojej karierze.

Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, a przetłumaczy Taida Meredith. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

 

W środę 26 maja o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie z arcymistrzem thrillera Harlanem Cobenem, autorem książki „Niewinny”. To już trzecia powieść, po „Nieznajomym” i „W głębi lasu„, której ekranizacja trafiła na platformę streamingową Netflix. Wszystkie produkcje są owocem bezprecedensowej umowy, jaką Harlan Coben podpisał z Netflixem. W jej wyniku na całym świecie specjalnie dla Netflixa powstanie w sumie aż 14 ekranizacji jego powieści. Będą to zarówno filmy, jak i seriale, a umowa obejmuje także te powieści, których autor jeszcze nie napisał. „Niewinny” opowiada o przeciętnym człowieku, który popełnia błąd, ważący na całym jego życiu, a potem, kiedy wydaje mu się, że właśnie wychodzi na prostą, zostaje wplątany w śmiertelnie niebezpieczną intrygę, której nie rozumie.

Rozmowę poprowadzi Kasia Borowiecka a przetłumaczy Taida Meredith. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

 

W piątek 28 maja o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie z B.A. Paris, autorką książki „Terapeutka”. B.A. Paris, autorka bestsellerowego „Za zamkniętymi drzwiami” w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Tym razem jest to budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę… B.A. Paris była czterokrotnie nominowana do BESTSELLERA EMPiKu (jej książki trafiły na listę bestsellerów EMPiKu w sumie aż 100 razy!)

Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge a przetłumaczy Taida Meredith. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

 

W niedzielę 30 maja o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie z Lucindą Riley, autorką książki „Zaginiona siostra”. Powieść jest niecierpliwie wyczekiwanym finałem sagi „Siedem Sióstr”, jednej z najpopularniejszych na świecie serii obyczajowych. Uwielbiana przez czytelniczki autorka tym razem zabiera nas w bajeczną i pełną przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Będzie to pierwsze spotkanie Lucindy Riley z polską publicznością.

Rozmowę poprowadzi Kasia Borowiecka a przetłumaczy Taida Meredith. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Zapraszamy!

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL