Zapierające dech w piersiach historie..

 

Mistrzowie sag rodzinnych tym razem zabiorą swoich czytelników do Afryki. W Siostrze Słońca, szóstej już części bestsellerowej serii Siedem Sióstr autorstwa Lucindy Riley, Elektra D’Aplièse poznaje historię swojej babki, Cecily Huntley-Washington, która w 1939 roku przybyła do Kenii, by wyleczyć złamane serce. Natomiast Wilbur Smith kontynuuje dziejącą się w Afryce historię rodu Courtneyów w swojej nowej powieści Łzy wojny, w której Saffron Courtney w cieniu II wojny światowej wyrusza na poszukiwanie miłości.

Riley i Smith czerpią z historii jednego z najważniejszych światowych konfliktów, stawiając swoich bohaterów przed wyborami, których nie sposób oddać w żadnych innych realiach. Nie jest to jednak komentarz historyczny, a studium charakterów. Czytelnicy odnajdą w tych powieściach to, za co kochają Riley i Smitha najbardziej: głębokie spojrzenie na relacje międzyludzkie w obliczu narastających rodzinnych i światowych konfliktów.

Obie kontynuacje bestsellerowych sag trzymają wysoki poziom, znany czytelnikom z poprzednich książek. Fani Riley i Smitha odnajdą w nich swoje ulubione wątki, a nowi czytelnicy pokochają wykreowanych bohaterów oraz targające nimi rozterki.

 

Łzy wojny

 

 

W piętnastym tomie uwielbianej na całym świecie sagi rodu Courtneyów Wilbur Smith zabiera swoich czytelników do rozrywanej II wojną światową Anglii.

Tym razem  skupia się na historii poszukiwania miłości przez Saffron Courtney i robi to w stylu mistrzyni sag rodzinnych, Lucindy Riley, znanej z bestsellerowej serii Siedem Sióstr. Choć w prozie Smitha nie brakuje wartkiej akcji ani przygód, fani Riley będą zachwyceni chwytającą za serce opowieścią o Saffron i Gerhardzie.

To lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów epickich sag rodzinnych!

 

 

 

 

Siostra Słońca

 

Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec, nazywany przez nie Pa Saltem, nadał im imiona mitycznych Plejad. Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą…

Lucida Riley już po raz szósty zabiera czytelniczki sagi Siedem Sióstr w bajeczną podróż – tym razem z dekadenckiego Nowego Jorku na niezmierzone równiny Afryki!

 

 

 

Pozwólcie zabrać się na nagrzane słońcem ziemie Afryki w dwóch fantastycznych powieściach Riley i Smitha!

COPYRIGHTS WYDAWNICTWO ALBATROS
CREATED BY 2SIDES.PL