JEJ OGRÓDEK

Penelope Bloom

Tytuł oryginału: HER BUSH
Tłumaczenie: Robert Waliś
Liczba stron: 256
Format: 125 x 195 mm
ISBN: 978-83-8215-089-6
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 30 września 2020

Harry Barnidge. Spotkałam go pierwszego dnia mojego nowego życia.

Nie udało mi się spełnić największego marzenia – zostać artystką –

żaden mój związek nie wypalił, ale tego jednego nie chciałam zepsuć.

Rzeźbienia z roślin.

Zdecydowałam, że będę zarabiać kasę, przycinając ogródki.

I pierwszy w moim ogródku wylądował ON.

No dobra, tak naprawdę nie tylko przycinam krzaki. Według wszystkich nauczycieli świata nie nadawałam się na rzeźbiarkę, więc postanowiłam oddać się szlachetnej sztuce upiększania ogrodów dla bajecznie bogatych właścicieli domów… nie, nie domów – REZYDENCJI.

W razie czego, jeśli się utnie nie to, co trzeba, to przecież i tak odrośnie!

A że nie jestem specjalnie cierpliwa, no to wyszło, jak wyszło. W moim pierwszym ogródku wyrzeźbiłam… no… nie wiem, czy chcielibyście mieć taką rzeźbę w ogrodzie… Ale o dziwo, jeden z najważniejszych krytyków sztuki ogrodniczej okrzyknął moją rzeźbę prawdziwym arcydziełem!

A gorący Harry stwierdził, że chętnie pomoże w mojej przypadkowej karierze artystycznej… I mam wielką nadzieję, że będzie bywał w moim ogródku o wiele częściej…

więcej

Recenzje

Powiem Wam, że dawno tak się nie uśmiałam. Na pewno sięgnę po poprzednie książki z tej serii, bo ta jest już czwartym tomem. Książki można czytać oddzielnie, bo każda opowiada inną pikantną historię. Mnóstwo słownych potyczek, bohaterowie pokazani w komiczny sposób, dają się lubić od samego początku lektury. Książka idealna na jeden wieczór, czyta się sama, a uśmiech podczas czytania nie schodzi z twarzy.

Kruchebabeczki.blogspot.com

Przyznam, że po kilku ostatnio przeczytanych tytułach miałam ochotę sięgnąć po coś lekkiego i ta książka okazała się fajną odskocznią, niezwykle relaksującą, potrafiącą odstresować, rozśmieszyć i poprawić humor.

Granice.pl

Penelope Bloom znowu w akcji! Po przeczytaniu jednej książki jej autorstwa stałam się jej ogromną fanką. Ja, która zazwyczaj nie czytam erotyków, zostałam rozłożona na łopatki masą dobrego humoru okraszonego kilkoma pikantnymi scenami. Jego przesyłkę dosłownie pochłonęłam i aż żałowałam, że tak szybko skończyłam lekturę.

Goodbuk.pl

Kup teraz
swiatksiazki.pl
8.62 zł
34.90 zł
Oszczędzasz 26.28 zł
Idź do sklepu »