Jej sekret

Penelope Bloom

Tytuł oryginału: HER SECRET
Tłumaczenie: Piotr Królak
Liczba stron: 256
Format: 125 x 195 mm
ISBN: 978-83-8125-849-4
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 3 czerwca 2020

Przyznaję – spieprzyłam sprawę.

Pierwszy błąd: poprosiłam Pete’a Barnidge’a o pracę.

Drugi błąd: zaakceptowałam jego ofertę, zamiast odrzucić ją na samym początku.

Trzeci błąd: to, że podczas rozmowy o pracę ukryłam przed nim ten jedyny okruch, który w całej mojej historyjce był prawdziwy...

Peter Barnidge… Od czego mam zacząć? Może od tego, że odkąd pracuje dla pana Bestsellerowego Autora, jego nazwisko funkcjonuje w moim słowniku jako przekleństwo. Uderzyłam się w palec? Barnidge jasny! Przekroczyłam stan konta? A niech to Barnidge! Kiedy zrozumiałam, że zakochałam się w swoim szefie? Co do Barnidge’a?!

Byłoby łatwiej, gdybym go nienawidziła… Zwłaszcza, że jest atrakcyjny w ten „zły” sposób. Jest niesamowicie gorący, ale mroczny. Tak pociągający, że za każdym razem, gdy na niego spojrzę, muszę się przeżegnać, bo jego widok wywołuje u mnie grzeszne myśli.

Skoro mowa o grzechach… Skłamałam na rozmowie o pracę. Ale jestem samotną matką i zrobię wszystko dla mojej córki, nawet będę utrzymywać ten mały sekret. Niestety małe sekrety mają tendencję do rośnięcia z upływem czasu… Zwłaszcza w okolicy Broni Masowego Uwodzenia.

więcej

Recenzje

Kolejna książka dla fanów fantastycznej serii Penelope Bloom! Jak przystało na autorkę bestsellerów, Penelope Bloom po raz kolejny dała czadu. Pisząc "Jej sekret", zrobiła w zasadzie to, co zawsze, czyli stworzyła niezbyt skomplikowaną historię i bohaterów, którzy choć niemal od samego początku mają się ku sobie, nie mogą się do tego przyznać. I tak rozpoczyna się wciągająca czytelnika od pierwszej strony miłosna gra w chowanego. Jest jeszcze coś, co robi Bloom od pierwszej strony swojej powieści. Rozbawia. Każda z jej książek jest przezabawną historią miłosną, co chwilę wywołującą u czytelnika uśmiech na twarzy. Masa śmiesznych skojarzeń, metafor, ciętych ripost, kuriozalnych sytuacji (ale zawsze takich, które mogą zdarzyć się w prawdziwym życiu – bo kto chociaż raz nie wywinął czegoś, do czego wstydzi się przyznać?) sprawia, że książka staje się bardzo przyjemną i jednocześnie lekką lekturą.

Klaudia Kobylańska, GoodBuk

"Jej sekret" nie jest książką wymagającą skupienia. Spokojnie możecie ją poczytać przy kawie lub w przerwie pomiędzy sprzątaniem i gotowaniem, gdy potrzebujecie chwilki relaksu. Nie jest też gruba, tak jak z resztą pozostałe książki z serii, dzięki czemu czyta się ją bardzo szybko – ma to jednak pewną wadę, bo bohaterów naprawdę łatwo polubić, a później przykro jest się z nimi rozstać.

Klaudia Kobylańska, GoodBuk

To piąta część serii, ale można ją przeczytać bez znajomości wcześniejszych czterech. Autorka stworzyła swoje własne universum, w którym poznajemy pary, opisane w poprzednich częściach. Tu są postaciami drugoplanowymi, jednak na tyle wyrazistymi, że aż chce się poznać ich perypetie bliżej. "Jej sekret" jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu łatwo jest spakować ją w torebkę i zabrać ze sobą na plażę czy w podroż. Zdecydowanie przy tej lekturze czas szybko mija. I choć zupełnie się tego nie spodziewałam, zaczynając tę lekturę, już wiem, że na mojej liście książek do kupienia znajdą się cztery poprzednie części tej serii.

Dla Lejdis

Kup teraz
swiatksiazki.pl
9.99 zł
34.90 zł
Oszczędzasz 24.91 zł
Idź do sklepu »