PAKIET : OWOCE POŻĄDANIA

Penelope Bloom

Tytuł oryginału: HIS BANANA/HER CHERRY/HIS TREAT
Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska/Emilia Skowrońska/Nora Czarnecka
Liczba stron: 768
Format: 125 x 195 mm
ISBN: 978-83-8125-765-7
Oprawa: box
Data wydania: 13 listopada 2019

Nie traktuj wszystkiego tak poważnie!

Najseksowniejsze komedie romantyczne tego roku!

Gorący koktajl emocji i poczucia humoru!

Niebanalne historie miłosne doprawione nutką pieprzu…

Dajcie się uwieść Penelope Bloom!

Jego banan

Natasha idzie na rozmowę w sprawie pracy do korporacji zarządzanej przez Bruce’a Chambersona… Gorącego milionera, który prawdopodobnie prowadzi brudne interesy, i który proponuje jej trochę nieprzyzwoity układ związany z bananami... Skądś to znacie? Może i tak, ale ta komedia jest znacznie zabawniejsza i bardziej nieprzyzwoita!

Jej wisienki

Hailey prowadzi podupadającą cukiernię. Pewnego dnia jej próg przekracza zabójczo przystojny William Chamberson, brat Bruce’a. Odbywają dziwną rozmowę, on kupuje jej placek z wiśniami, po czym wychodzi i po drodze… kradnie wazon z kwiatami. To dziwny początek bardzo gorrrącej znajomości…

Jego babeczka

Parę lat temu Emily była nieźle zadurzona w koledze z liceum… Dopóki nie znienawidziła go tak, że chętnie zgniotłaby go między palcami. Jednak upłynęło trochę czasu i stwierdziła, że Ryan wyrósł na niezłe ciacho. Bardzo zamożne. I gotowe dać jej zlecenie za sporą kasę. Musi go tylko nie zabić przez parę tygodni, wykonać robotę i o nim zapomnieć. A, no i w międzyczasie go nie schrupać…

 

więcej

Recenzje

Gdy tylko zobaczyłam tę niezwykle prostą i wymowną okładkę w zapowiedziach Wydawnictwa Albatros, wiedziałam, że po prostu muszę mieć tę książkę! Do tego opis, który sprawił, że aż oplułam monitor ze śmiechu, jednoznacznie przesądził o jej zamówieniu. Jednak jest coś, czego jej brakuje… Mianowicie wielkiego napisu: „Uwaga! Czytanie grozi niekontrolowanym pragnieniem bananów!”.

LubimyCzytać.pl

Penelope Bloom to autorka hitowych książek dla kobiet. (…) Jego banan wzbudza wiele kontrowersji. Jest frywolny i kontrowersyjny.

Cosmopolitan Polska

Jej wisienki to książka na raz, nie można jej tak po prostu przerwać, pochłania tak, że zanim się zorientujemy, jesteśmy na ostatniej stronie. Wszystko, począwszy od samej lekko banalnej historii, odrobiny pikanterii, nierozwleczonej fabuły po dużą dawkę humoru, jest bardzo dobrze wyważone. Autorka ma lekkie pióro, prosty styl i ogromny dystans, a także nieprzeciętne poczucie humoru.

Granice.pl

To właśnie taka na wskroś leciutka lektura na jedno letnie popołudnie – niczym coś słodkiego na parę kęsów – jak kawałek smacznej tarty. (…) Teraz na pewno nie tylko sięgnę po kolejną książkę Penelope Bloom, ale także nadrobię Jego banana :)

Knigi Olgi. Blog pełen książek